فراز کمالوند، مدیرفنی تیم فوتبال استقلال پس از بازگشت این تیم از لیگ قهرمانان آسیا برای سرمربیگری سایپا با مسئولان این باشگاه به توافق رسید.

فراز کمالوند، مدیرفنی تیم فوتبال استقلال پس از بازگشت این تیم از لیگ قهرمانان آسیا برای سرمربیگری سایپا با مسئولان این باشگاه به توافق رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فراز کمالوند که از چند روز پیش زمزمه حضورش روی نیمکت سایپا به گوش می‌رسید، پس از بازگشت از سفر همراه تیم استقلال با مدیران سایپا برای سرمربیگری به توافق رسید.

کمالوند که همراه فرهاد مجیدی وارد استقلال شد و مسئولیت مدیر فنی تیم را به عهده گرفت، پس از پیشنهاد سایپایی‌ها برای هدایت این تیم به توافق رسید. وی پس از برگزاری لیگ قهرمانان آسیا و همراهی استقلال در این مسابقات و بازگشت از عربستان، مذاکره رسمی با سایپا را انجام داد و امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی معرفی شد.

هدایت سایپا و پیگیری تمرینات این تیم پس از استعفای ابراهیم صادقی از سرمربیگری نارنجی پوشان به عهده محسن بیاتی‌نیا بود. صادقی پس از شکست یک بر صفر تیمش در دیدار خارج از خانه مقابل مس رفسنجان در هفته بیستم لیگ برتر از سمتش استعفا کرده بود.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.