به اعتقاد روزنامه الوطن قطر، پرسپولیس ایران تنها تیم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ بود که توانست سطح خود را حفظ کند.

به اعتقاد روزنامه الوطن قطر، پرسپولیس ایران تنها تیم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ بود که توانست سطح خود را حفظ کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه «الوطن» قطر در گزارشی که درخصوص حذف زودهنگام نمایندگان این کشور از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا منتشر کرد که در بخشی از آن آمده است: کار نمایندگان قطر در لیگ قهرمانان آسیا با حذفی زوهنگام به پایان رسید؛ آن هم در شرایطی که تصور می‌شد این تیم‌ها آسان‌ترین کار را دارند و السد و الدحیل به‌عنوان مدعی قهرمانی وارد مسابقات شدند.

الریان حتی نتوانست شانس خود را تا پایان مرحله گروهی برای صعود حفظ کند؛ آن هم در گروهی که با وجود اینکه پرسپولیس، نایب‌قهرمان فصل گذشته مسابقات را در خود می‌دید، فکر می‌کردیم آسان‌ترین گروه است. با نگاهی به تیم‌های امسال می‌توانیم بگوییم قهرمانی یا صعود به فینال غیرممکن نبود. پرسپولیس تنها تیمی است که سطح خود را در حفظ کرد، اما این تیم هم مقابل الوحده شکست خورد و این گروه، معیاری برای سنجش قدرت این تیم نیست.

هواداران النصر هم که تیم خود را در رده هفتم جدول لیگ حرفه‌ای عربستان می‌دیدند، حتی خطر سقوط را احساس می‌کردند و به شرایط النصر خوش‌بین نبودند. به همین دلیل به نظر می‌رسید کار السد در گروه D مقابل این تیم، الوحدات و فولاد راحت باشد. شاید داوری در آخرین بازی نقش اصلی را در حذف السد ایفا کرد، اما این تیم می‌توانست پیش از بازی با النصر صعود خود را قطعی کند. فولاد با شکست برابر الوحدات ثابت کرد ضعیف‌ترین تیم گروه است و در لیگ ایران مانند النصر در رتبه هفتم جدول بود، اما السد حتی دو امتیاز مقابل این تیم از دست داد.

الدحیل هم شرایط برتری نسبت به سایر تیم‌های گروه C داشت و استقلال هم با شکست ۵ بر ۲ الاهلی، این پیام را برای الدحیل فرستاد که قرار است برای صعود با این تیم رقابت کند. الدحیل مقابل استقلال به یک پیروزی و یک تساوی رسید و اصلی‌ترین مدعی صعود بود، اما سناریوی «هیچکاکی» برای الدحیل رخ داد و در حالی که این تیم با شکست الشرطه به مرحله حذفی صعود می‌کرد، در این مسابقه شکست خورد.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۰ )