تعداد غایبان تیم فوتبال میلان برای بازی برابر ساسولو در هفته سی‌و‌دوم سری A افزایش یافت.

تعداد غایبان تیم فوتبال میلان برای بازی برابر ساسولو در هفته سی‌و‌دوم سری A افزایش یافت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه میلان از غیبت سه بازیکن کلیدی این تیم برای بازی امشب (چهارشنبه) برابر ساسولو در هفته سی‌و‌دوم سری A خبر داد.

میلانی‌ها در ابتدا اعلام کردند که هافبک این تیم اسماعیل بن‌ناصر به دلیل مصدومیت خفیف از ناحیه قوزک نمی‌تواند در دیدار خانگی برابر ساسولو به میدان برود. این بیست‌و‌پنجمین بازی میلان در این فصل است که بن‌ناصر به دلیل مصدومیت آن را از دست می‌دهد. او در ۲۴ بازی‌اش برای روسونری در این فصل در تمامی رقابت‌ها ۴ پاس گل داده است.

اما بن‌ناصر تنها غایب بازی امشب میلانی‌ها نیست چرا که این باشگاه اعلام کرد که علاوه بر او زلاتان ابراهیموویچ و تئو هرناندس هم مصدوم شده‌اند و بازی را از دست داده‌اند. البته هنوز مشخص نیست که آنها چه مدت از میادین دور خواهند بود.

استفانو پیولی سرمربی میلان در نشست خبری قبل از بازی اعلام کرده بود که هاکان چالهانوغلو هم به دلیل مشکلات جسمانی نتوانسته است به درستی تمرین کند اما نام این بازیکن ترکیه‌ای در فهرست بازیکنان روسونری قرار گرفته است.

میلان که با ۹ امتیاز فاصله نسبت به اینتر در رده دوم جدول سری A قرار دارد، از ساعت ۲۱ به وقت تهران میزبان ساسولو خواهد بود.

این خبر حدود ۱۸ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.