ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس پس از غیبت در بازی قبلی این تیم برگشته است تا بانوی پیر را در هفته سی‌و‌دوم سری A همراهی کند.

ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس پس از غیبت در بازی قبلی این تیم برگشته است تا بانوی پیر را در هفته سی‌و‌دوم سری A همراهی کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو در فهرست بازیکنان تیم فوتبال یوونتوس برای بازی امشب (چهارشنبه) تیمش برابر پارما قرار گرفت.

رونالدو بازی قبلی تیمش برابر آتالانتا که آن را یک بر صفر باخت، به دلیل مصدومیت از دست داد اما او اکنون آماده شده است و می‌تواند برای راه‌راه‌پوشان تورین به میدان برود.

یوونتوس در حال حاضر در رده چهارم جدول سری A است اما تنها ۲ امتیاز بیشتر از ناپولی رده‌ پنجمی دارد و به همین دلیل برای باقی ماندن در جمع ۴ تیم بالای جدول به کسب پیروزی در این بازی نیاز دارد.

در حالی که رونالدو می‌تواند یووه را برای کسب سه امتیاز بازی خانگی امشب همراهی کند هم‌تیمی ترکیه‌ای او در خط دفاعی، مریح دمیرال این بازی را به دلیل کوفتگی عضله از دست می‌‌دهد. فدریکو کیه‌زا ستاره ایتالیایی یوونتوس هم به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ که در بازی مقابل آتالانتا گریبانش راگرفت، بازی امشب را از دست می‌دهد.

انتظار می‌رود که رونالدو در بازی امشب در کنار پائولو دیبالا از ابتدا به میدان برود. علاوه بر او فدریکو برناردسکی هم از بیماری کووید ۱۹ رهایی یافته و به فهرست بازیکنان یوونتوس بازگشته است.

این خبر حدود ۱۸ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.