تیم‌های شارجه امارات و السد قطر در چارچوب هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حریفان‌شان را شکست دادند.

تیم‌های شارجه امارات و السد قطر در چارچوب هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حریفان‌شان را شکست دادند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای گروه B لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه شب تیم شارجه امارات با نتیجه ۴ بر یک از سد پاختاکور ازبکستان گذشت. خالد باوزیر (۱۰)، سالم صالح (۲۶)، کایو (۵۸) و لوانزینیو (۶۶) زننده گل‌های شارجه در این بازی بودند. تک گل پاختاکور نیز توسط دراگان کران در دقیقه ۲۱ به ثمر رسید.

در جدول رده‌بندی گروه B لیگ قهرمانان آسیا تیم شارجه امارات با هفت امتیاز صدرنشین است. تیم‌های تراکتور ایران (سه امتیاز)، نیروی هوایی عراق (دو امتیاز) و پاختاکور ازبکستان (دو امتیاز) نیز رده‌های دوم تا چهارم را در اختیار دارند.

همچنین در گروه C لیگ قهرمانان آسیا تیم السد قطر به پیروزی ۳ بر یک برابر الوحدات اردن دست یافت. سه گل السد را بغداد بونجاح (۲)، بوعلام خوخی (۹) و حسن الهیدوس (۲۶) زدند. تک گل تیم اردنی نیز توسط احمد سمیر در دقیقه ۶۳ و از روی نقطه پنالتی وارد دروازه السد شد.

در جدول رده‌بندی گروه C لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های النصر عربستان و فولاد ایران با امتیاز مشابه (پنج امتیاز) اول و دوم هستند، السد چهار امتیازی در جایگاه سوم قرار دارد و الوحدات اردن یک امتیازی نیز قعرنشین است.

این خبر حدود ۱۵ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.