سخنگوی باشگاه استقلال در نشست خبری امروز خود حاضر شد، اما با عذرخواهی، پاسخگویی به این سئوالات و شفاف سازی را به دلیل حفظ شرایط تیم به بعدا موکول کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت نظری عضو هیات مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال با اعلام قبلی امروز در نشست خبری مجازی میزبان خبرنگاران حوزه استقلال بود و می‌بایست طبق معمول، پاسخگوی سئوالات مطروحه باشد.

نظری راس ساعتی که وعده داده بود از طریق فضای مجازی در این نشست خبری حضور یافت، اما بر خلاف انتظار پس از بیان جملاتی انگیزشی و آرزوی موفقیت برای استقلال، با عذرخواهی از خبرنگارانی که سئوالاتی مطرح کرده بودند، به دلیل آنچه حفظ آرامش استقلال در راستای موفقیت این تیم در ادامه مسیر آسیایی‌اش دانست، از پاسخگویی به این سئوالات عذر خواهی کرد؛ اما وعده داد که تمام این سئوالات نزد او محفوظ است و بعد از بازگشت استقلال از عربستان با صداقت و صراحت به سئوالات پاسخ داده و در خصوص همه این مسائل شفاف سازی می‌کند.

حجت نظری که یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال است، بعد از دریافت سئوالات خبرنگاران، مدبرانه از پاسخ دادن به آن عذر خواهی کرد چون مسلم بود در صورت پاسخگویی به این سئوالات با شرط صداقت و صراحت، احتمال ایجاد تنش در اردوی استقلال و به حاشیه کشیده شدن تیم در این شرایط بسیار بالا می‌رفت.

گذشته از اقدام سنجیده و هوشمندانه حجت نظری که در راستای حفظ آرامش این تیم در کوران رقابتهای آسیایی انجام شد، عمده سئوالاتی که در این نشست مجازی مطرح شده بود و می‌توانست در به حاشیه کشاندن این تیم نقش داشته باشد، به ابهامات مدیریتی و به خصوص شخص مدیرعامل فعلی باشگاه مربوط می‌شد؛ و برخی از خبرنگاران خواهان شفاف سازی در خصوص ابهاماتی بودند که در این مورد وجود داشت.

این خبر حدود ۱۹ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.