شاگردان مائوریسیو پوچتینو در دیداری خانگی مقابل سن‌اتین به برتری ارزشمندی دست یافتند.

شاگردان مائوریسیو پوچتینو در دیداری خانگی مقابل سن‌اتین به برتری ارزشمندی دست یافتند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته سی‌وسوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی فرانسه موسوم به لوشامپیونه، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (یکشنبه) تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه پارک‌دوپرنس به دیدار سن‌اتین پایین جدولی رفت.

شاگردان مائوریسیو پوچتینو که برای به حداقل رساندن فاصله‌شان با لیل صدرنشین به برد در این دیدار نیاز داشتند، در نهایت به برتری ۳ بر ۲ دست یافتند. دنیس بوانگا در دقیقه ۷۷ ابتدا سن‌اتین را پیش انداخت اما دو دقیقه بعد کیلیان امباپه گل تساوی پاریسی‌ها را به ثمر رساند و در ادامه همین ستاره فرانسوی در دقیقه ۸۷ از روی نقطه پنالتی گل دوم خود و تیمش را وارد دروازه سبزپوشان کرد. در ادامه روماین هاموما در دقیقه ۲+۹۰ گل تساوی سن‌اتین را زد. این اما پایان کار نبود و ایکاردی که در دقیقه ۶۸ به جای مویزه کین وارد زمین شده بود، فرشته نجات PSG شد و در دقیقه ۵+۹۰ گل برتری این تیم را به ثمر رساند.

پاریسی‌ها که در این بازی نیمار را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتند، با این برد خانگی ۶۹ امتیازی شدند و تغییری در جایگاه دومی‌شان حاصل نشد، اما فاصله خود را با لیل صدرنشین به یک امتیاز کاهش دادند.

در ادامه این بازی‌ها امروز و امشب دیدارهایی به شرح زیر برگزار می‌شود:

رنس - متس؛ ساعت ۱۷:۳۰

برس - لانس؛ ساعت ۱۷:۳۰

دیژون - نیس؛ ساعت ۱۷:۳۰

نیم - استراسبورگ؛ ساعت ۱۷:۳۰

بوردو - موناکو؛ ساعت ۱۹:۳۵

نانت - لیون؛ ساعت ۲۳:۳۰

این خبر حدود ۲۱ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.