بر اساس ادعای یک رسانه اسپانیایی، باشگاه منچستریونایتد قصد دارد هافبک فرانسوی‌اش را با هافبک سوئدی یوونتوس معاوضه کند.

بر اساس ادعای یک رسانه اسپانیایی، باشگاه منچستریونایتد قصد دارد هافبک فرانسوی‌اش را با هافبک سوئدی یوونتوس معاوضه کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچستریونایتد به منظور تقویت خط میانی خود به نظر می‌رسد به دنبال به خدمت گرفتن هافبک سوئدی تیم فوتبال یوونتوس است. هفته پیش بود که پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا مدعی شده بود؛ این باشگاه انگلیسی در پایان فصل جاری بار دیگر شانس خود را برای جذب دژان کولوسفسکی امتحان خواهد کرد. اکنون سایت اسپانیایی «تودو فیچاخس» خبر می‌دهد؛ مدیران باشگاه منچستریونایتد برای اینکه از به خدمت گرفتن کولوسفسکی اطمینان حاصل پیدا کنند، حاضر هستند پوگبا را با این بازیکن معاوضه کنند و هافبک فرانسوی‌ خود را به تورین بازگردانند.

در ماه‌های اخیر گزارش‌هایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه سران باشگاه منچستریونایتد متقاعد شده‌اند که پوگبا قصد تمدید قراردادش با این باشگاه را ندارد، از این رو به دنبال این هستند تا در تابستان آینده از فروش او سود ببرند. سه باشگاه رئال مادرید، یوونتوس و پاری‌سن‌ژرمن مشتریان اصلی پوگبا هستند که قراردادش با منچستریونایتد در پایان ماه ژوئن ۲۰۲۲ منقضی می‌شود، این در حالی است که منچستری‌ها برای واگذازی این بازیکن ۷۵ میلیون یورو می‌خواهند.

پوگبا در سال ۲۰۱۲ پس از جدایی از منچستریونایتد به یوونتوس پیوست و در چهار سالی که در عضویت این تیم ایتالیایی بود، با ارائه بازی‌های درخشان و ثبت ۳۴ گل زده و ۴۰ پاس گل در ۱۷۸ بازی، مسئولان باشگاه منچستریونایتد را برای بازگرداندنش به اولدترافورد متقاعد کرد و در نهایت در تابستان ۲۰۱۶ با عقد قراردادی به ارزش ۱۰۵ میلیون یورو که در آن زمان رکورد جهانی نقل‌وانتقالات بود، به جمع شیاطین سرخ بازگشت.

این هافبک فرانسوی که این فصل در ۳۲ بازی برای منچستریونایتد به میدان رفته و آمار پنج گل‌ زده و چهار پاس گل را از خود برجای گذاشته است، ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات ۶۰ میلیون یورو تخمین زده شده است.

کولوسفسکی ۲۰ ساله هم که در سال ۲۰۲۰ از پارما به یوونتوس پیوست تا سال ۲۰۲۵ تحت‌قرارداد این باشگاه ایتالیایی است و ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات ۴۵ میلیون یورو است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.