سرمربی تیم فوتبال پورتو اعتقاد دارد تیمش شایسته شکست مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا نبوده است.

سرمربی تیم فوتبال پورتو اعتقاد دارد تیمش شایسته شکست مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا نبوده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرجیو کونسیسائو در پی شکست ۲ بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) شاگردانش مقابل چلسی در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه رامون سانچس پیسخوان گفت: ما تنها تیم حاضر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان هستیم که متعلق به پنج لیگ برتر و قدرتمند دنیا نیستیم و چنین چیزی را کمی در چنین بازی‌هایی حس می‌کنیم. چیزی که اما عادی نبود، این بود که آسپیلیکوئتا خطاهای زیادی روی بازیکان ما کرد، اما حتی یک کارت زرد هم نگرفت. به نظرم روی مارِگا خطای پنالتی صورت گرفت و چندین صحنه دیگر بود که از تصمیمات داور بابت اتفاقات واضحی که افتاد، ناراضی بودم.

وی افزود: به نظرم این نتیجه ناعادلانه بود، اما در نهایت چیزی که حساب می‌شود گل‌های زده است و چلسی دو بار موفق به انجام این کار شد و ما در انجام آن ناکام بودیم. تیم بازی خیلی خوبی را از خود به نمایش گذاشت و طبق برنامه در دفاع باثبات بودیم، حمله کردیم و حریف را تحت فشار گذاشتیم. چلسی با اولین شوت به گل رسید، اما بازیکنان ما در کارهای دفاعی فوق‌العاده بودند.

سرمربی تیم فوتبال پورتو که برای این بازی مهدی طارمی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت، در پایان خاطرنشان کرد: در نیمه دوم ما به خصوص در ۱۵ دقیقه پایانی خیلی به چلسی فرصت ندادیم و حتی در چند موقعیت می‌توانستیم به گل برسیم که موفق به انجام این کار نشدیم.

این خبر حدود ۱۱ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.