در آستانه برگزاری بازی معوقه تیم فوتبال ناپولی برابر یوونتوس، تست کرونای یکی از اعضای تیم شهر ناپل مثبت از آب درآمد.

در آستانه برگزاری بازی معوقه تیم فوتبال ناپولی برابر یوونتوس، تست کرونای یکی از اعضای تیم شهر ناپل مثبت از آب درآمد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه ناپولی از ابتلای یکی از اعضای کادر فنی این تیم به کرونا در آستانه مصاف امشب (چهارشنبه) برابر یوونتوس خبر داد.

ناپولی از ساعت ۲۱:۱۵ به وقت تهران در دیداری معوقه از هفته سوم سری A میهمان یوونتوس است، دیداری که بانوی پیر چند بازیکن خود از جمله لئوناردو بونوچی و فدریکو برناردسکی را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار ندارد. اکنون ظاهراً یکی از اعضای تیم ناپولی هم به این ویروس مبتلا شده، اما تست سایر اعضا و بازیکنان این تیم منفی بوده است.

هویت فرد مبتلا هنوز مشخص نیست اما او خودش را قرنطینه کرده است و در بازی امشب که برای هر دو تیم جهت کسب سهمیه لیگ قهرمانان بسیار حیاتی است، نمی‌رسد. این بازی قرار بود در ماه اکتبر سال ۲۰۲۰ برگزار شود، اما به دلیل ابتلای دو بازیکن ناپولی به کرونا و خودداری این تیم از سفر به تورین لغو شد. این تصمیم ناپولی در ابتدا برایش گران تمام شد، چرا که از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا ۳ بر صفر بازنده معرفی شد، اما فرجام‌خواهی صورت گرفته توسط این باشگاه از کمیته ملی المپیک منجر به تعیین تاریخی جدید برای مصاف شاگردان جنارو گتوسو با بیانکونری شد.

یوونتوس و ناپولی هر دو با ۵۶ امتیاز و صرفاً به خاطر تفاضل گل به ترتیب در رده‌های چهارم و پنجم جدول رده‌بندی قرار دارند و باختن در این بازی می‌تواند ضربه بزرگی به شانس آنها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بزند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.