به نظر می‌رسد مهاجم اروگوئه‌ای شیاطین سرخ قصد دارد در پایان فصل جاری از این تیم جدا شود.

به نظر می‌رسد مهاجم اروگوئه‌ای شیاطین سرخ قصد دارد در پایان فصل جاری از این تیم جدا شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ادینسون کاوانی که در تابستان اخیر به عنوان بازیکن آزاد و با امضای قراردادی یک ساله با قابلیت تمدید برای سال دوم به منچستریونایتد پیوست، گفته می‌شود قصد ندارد قراردادش را با این باشگاه تمدید کند و در تابستان پیش‌رو از جمع شیاطین سرخ جدا خواهد شد.

بر اساس گزارش روزنامه «اوله» آرژانتین؛ این مهاجم اروگوئه‌ای پیشنهاد تمدید قراردادش را با منچستریونایتد رد خواهد کرد تا فوتبالش را در قاره آمریکای جنوبی دنبال کند. طبق این گزارش؛ کاوانی ۳۴ ساله که سابقه بازی در تیم‌های ناپولی و پاری‌سن‌ژرمن را هم دارد، تصمیم گرفته به فوتبالش در اروپا پایان دهند و بوکاجونیورز آرژانتین را به عنوان تیم بعدی‌اش انتخاب کرده است.

طبق ادعای این نشریه آرژانتینی، این مهاجم اروگوئه‌ای که این فصل در ۲۵ بازی از رقابت‌های مختلف آمار هفت گل‌زده و دو پاس‌گل را از خود برجای گذاشته، در نظر دارد با بوکاجونیورز قراردادی سه ساله امضا کند. کاوانی همواره از این تیم آرژانتینی تمجید کرده و گفته می‌شود در گذشته حتی درباره احتمال پیوستنش به این تیم با خوان رومن ریکلمه، رئیس باشگاه بوکاجونیورز صحبت کرده است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.