سرمربیان تیم‌های فوتبال سویا و دورتموند هر دو انتظار یک بازی متفاوت میان شاگردان‌شان درقیاس با نبرد سه هفته پیش آنها در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را دارند.

سرمربیان تیم‌های فوتبال سویا و دورتموند هر دو انتظار یک بازی متفاوت میان شاگردان‌شان درقیاس با نبرد سه هفته پیش آنها در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را دارند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، خولن لوپتگی سرمربی تیم فوتبال سویا در نشست خبری پیش از بازی امشب (سه‌شنبه) شاگردانش در خانه دورتموند در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نسبت به جبران باخت بازی رفت ابراز امیدواری کرد.

لوپتگی که شاگردانش سه هفته قبل در خانه با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب دورتموند شدند، به خبرنگاران گفت: ما با انگیزه و اشتیاق فراوانی به آلمان آمده‌ایم و با تمام قدرت‌مان تلاش می‌کنیم تا به هدف‌‌مان برسیم. می‌دانیم که همراه مسابقه‌ای که پیش رو داریم، کلی انتظار و توقع از ما وجود دارد. با تناوب بازی‌هایی که در این فصل داشته‌ایم، فاصله میان آنها بسیار کم است و بازی‌ها با سرعت زیاد یکی پس از دیگر می‌رسند. چیزی که اهمیت دارد این است که شما چطور با هر یک از این چالش‌ها مواجه شوید. این بازی هم برای ما یک آزمون سخت اما مهیج است.

سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا افزود: ما مقابل دورتموندی بازی می‌کنیم که تیم فوق‌العاده‌ای دارد و بازیکنان بسیار خوبی در آن توپ می‌زنند. در میان آنها ارلینگ هالند، بازیکن در کلاس جهانی است.

اما ادین ترزیچ سرمربی تیم فوتبال دورتموند هم اعتراف کرد که انتظار یک بازی سخت‌تر از بازی رفت را برابر دورتموند دارد. او گفت: ما در این بازی انتظار داریم که یک عملکرد بسیار خوب را از سویا ببینیم. اگرچه نتایج چند بازی اخیر این تیم ممکن است چندان خوب نبوده باشد اما این تغییری در رویکرد ما نسبت به آنها ایجاد نمی‌کند و ما همچنان می‌دانیم که حریف چه تیم قدرتمندی است. بنابراین انتظار داریم که در دورتموند یک نمایش بسیار متفاوت از بازی رفت را شاهد باشیم.

تیم‌های فوتبال دورتموند و سویا امشب از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک به مصاف هم خواهند رفت.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.