شاگردان توماس توخل در یک بازی حساس خانگی برابر نزدیک‌ترین تعقیب کننده‌ خود در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال انگلیس به پیروزی رسیدند.

شاگردان توماس توخل در یک بازی حساس خانگی برابر نزدیک‌ترین تعقیب کننده‌ خود در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال انگلیس به پیروزی رسیدند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر فوتبال انگلیس، امشب (دوشنبه) تیم‌های فوتبال چلسی و اورتون در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۲ بر صفر تیم چلسی به پایان رسید.

بن گادفری دفاع چپ اورتون در دقیقه ۳۱ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا چلسی یک بر صفر پیش بیفتد. در ادامه نیز جورجینیو از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۶۵ گل دوم را به ثمر رساند. این پنالتی حاصل خطای جردن پیکفورد دروازه‌بان تیم اورتون روی کای هاورتس مهاجم آلمانی چلسی بود.

با این نتیجه چلسی ضمن کسب نوزدهمین پیروزی‌اش در این فصل لیگ برتر انگلیس ۵۰ امتیاز شد و جایگاه خود را در رده چهارم جدول حفظ کرد. اورتون اما با قبول شکست با یک بازی کمتر نسبت به چلسی ۴۶ امتیازی و در رده پنجم جدول باقی ماند.

این بیست‌و‌ششمین بازی بدون شکست متوالی چلسی برابر اورتون بود. همچنین این نهمین بازی بدون شکست متوالی چلسی با هدایت توماس توخل بود که او را به رکورد مائوریتزیو ساری به عنوان دارنده طولانی‌ترین روند شکست‌ناپذیری در ورود به لیگ برتر با ۱۲ بازی بدون شکست نزدیک‌تر کرد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.