مدافع بایرن مونیخ به دلیل مصدومیتی که در بازی با دورتموند به آن دچار شد، ممکن است نتواند فصل جاری را به پایان برساند.

مدافع بایرن مونیخ به دلیل مصدومیتی که در بازی با دورتموند به آن دچار شد، ممکن است نتواند فصل جاری را به پایان برساند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، بایرن مونیخ در حالی شب گذشته (شنبه) در هفته بیست‌وچهارم بوندس‌لیگای آلمان موفق شد بوروسیا دورتموند را در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دهد و فاتح دِرکلاسیکر شود که مدافع میانی‌اش هم دچار مصدومیت شد. ژروم بواتنگ در صحنه‌ای از بازی در حالی که از جانب بازیکنان حریف تحت‌فشار نبود، برای قطع توپی که مارکو رویس را در موقعیت تک به تک با مانوئل نویر قرار می‌داد، پایش را دراز کرد و در انجام این کار هم موفق بود اما همین حرکت باعث مصدومیت او شد.

هانسی فلیک، سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ پس از این بازی درباره وضعیت مدافع آلمانی‌اش که به کمک دو عضو تیم پزشکی بایرن زمین را ترک و جای خود را در دقیقه ۷۰ به خاوی مارتینس داد، گفت: زمانی که ژروم از زمین خارج می‌شد، گفت که زانویش پیچ خورده است. در حال حاضر نمی‌توانیم تشخیص دقیقی داشته باشیم و باید منتظر آزمایش‌های تکمیلی بمانیم.

بسیاری از پیچ‌خوردگی‌های زانو در بازه زمانی دو تا چهار هفته بهبود می‌یابند اما در صورتی که کار به عمل جراحی بکشد، ممکن است برای بهبودی کامل به ۴ تا ۶ ماه زمان نیاز باشد، بنابراین در صورتی که بواتنگ نیاز به عمل جراحی داشته باشد، فصل می‌تواند برای او تمام‌شده باشد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.