اتحادیه‌های فوتبال اسکاتلند و ایرلند برای میزبانی از دیدارهای جام ملت‌های اروپا در حال مذاکره هستند.

اتحادیه‌های فوتبال اسکاتلند و ایرلند برای میزبانی از دیدارهای جام ملت‌های اروپا در حال مذاکره هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، امروز (جمعه) برخی رسانه‌های انگلیسی از احتمال سلب میزبانی اسکاتلند و ایرلند در یورو ۲۰۲۰ و انتقال دیدارهای برنامه‌ریزی شده در این کشورها به انگلیس خبر دادند.

سرویس رسانه‌ای اتحادیه فوتبال اسکاتلند در این مورد به خبرگزاری تاس روسیه اعلام کرد: ما به گفت‌وگوی خود با یوفا و دولت اسکاتلند برای میزبانی از جام ملت‌های اروپا ادامه می‌دهیم. هرچند همه چیز تحت شیوع ویروس کرونا قرار گرفت. امیدواریم در نهایت بتوانیم امکان حضور تماشاگران را برای ۴ بازی برنامه‌ریزی شده فراهم کنیم.

سرویس رسانه‌ای اتحادیه فوتبال ایرلند جنوبی نیز خاطرنشان کرد: هفته گذشته دولت ایرلند محدودیت حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها را تا ۵ آوریل تمدید کرد. هنوز زود است که بگوییم چه زمانی این محدودیت‌ها کاهش خواهند یافت. با درخواست یوفا تمامی سازمان‌های مشترک در میزبانی ایرلند از یورو ۲۰۲۰ در حال بررسی سناریوهای احتمالی این رقابت‌ها هستند. ما به طور مداوم با یوفا در تماس هستیم و می‌خواهیم بهترین سناریوی میزبانی را طبق پروتکل‌های بهداشتی انتخاب کنیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )