بال انگلیسی تیم فوتبال اینتر قصد دارد برای ادامه دوران حرفه‌ای خود به فوتبال انگلیس بازگردد.

بال انگلیسی تیم فوتبال اینتر قصد دارد برای ادامه دوران حرفه‌ای خود به فوتبال انگلیس بازگردد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اشلی یانگ که در پایان فصل جاری قراردادش با اینتر به پایان خواهد رسید، آماده بازگشت به فوتبال انگلیس است. نشریه انگلیسی «میرر» مدعی شد؛ یانگ ۳۵ ساله می‌خواهد در تابستان آینده به واتفورد بازگردد، تیمی که فوتبالش را از آنجا آغاز کرد.

بال پیشین تیم‌های استون‌ویلا و منچستریونایتد که در ماه ژانویه ۲۰۲۰ با قرارداد قرضی ۶ ماهه با قابلیت تمدید برای یک سال دیگر به اینتر پیوست، در پایان فصل جاری بازیکن آزاد خواهد بود و بحث بازگشت او به واتفورد مطرح است.

یانگ که این فصل در ۲۶ بازی از رقابت‌های مختلف برای اینتر به میدان رفته و دو پاس‌گل هم ساخته است، در سال ۱۹۹۵ فوتبالش را با رده‌های پایه باشگاه واتفورد آغاز کرد و در سال ۲۰۰۳ با تیم اصلی این باشگاه پا به عرصه حرفه‌ای گذاشت.

این بازیکن انگلیسی پس از چهار سال حضور در واتفورد، در سال ۲۰۰۷ راهی استون‌ویلا شد و سپس بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۰ برای منچستریونایتد بازی کرد، جایی که پنج قهرمانی با این تیم از جمله یک قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و یک قهرمانی در لیگ اروپا را تجربه کرد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.