گروه استان‌ها- باشگاه شهر خودرو مشهدمقدس به مانند همه روزهای گذشته روز پرحاشیه و پرخبری را پشت سر گذاشت.

گروه استان‌ها- باشگاه شهر خودرو مشهدمقدس به مانند همه روزهای گذشته روز پرحاشیه و پرخبری را پشت سر گذاشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، شهر خودرو امروز نیز مانند تمام روزهای اخیر پرخبر ظاهر شد و البته بار دیگر بخش عمده این اخبار مربوط به مالکیت این تیم و مشکلات مربوط به آن است.

صبح امروز برخی منابع مدعی شدند ساختمان باشگاه به دنبال بدهی و اخطارهای متعدد تخلیه شده و پس از آن شائبه‌هایی در مورد باقی ماندن یا نماندن سهمیه تیم در خراسان رضوی مطرح شد.

اینک اما براساس اعلام فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی؛ گویا در جلسه‌ای که با حضور نماینده تام الاختیار حمیدواوی مالک تیم برگزار شده موافقت لازم برای باقی ماندن تیم در استان گرفته شده است و براین اساس امتیاز باشگاه به هیئت فوتبال خراسان رضوی منتقل می‌شود.

در روزهای اخیر نیز بارها مسئله بدهی شهرخودرو به ورزشگاه امام رضا(ع) مطرح شده است؛ بدهی که به‌نظر می‌رسد در حال حاضر رقمی در حدود ۸۰۳ میلیون تومان باشد.

اکنون باید منتظر ماند و دید سرانجام تیمی که روزگاری با نام "پدیده" در لیگ برتر حاضر بود و قرار بود مشکلاتش با شهرخودرو رفع شود چه خواهد شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.