باشگاه یوونتوس قرارداد هافبک آمریکایی خود را که از تیم شالکه آلمان قرض گرفته بود، قطعی کرد.

باشگاه یوونتوس قرارداد هافبک آمریکایی خود را که از تیم شالکه آلمان قرض گرفته بود، قطعی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، وستون مک‌کنی هافبک آمریکایی تیم فوتبال یوونتوس که تابستان امسال به‌عنوان بازیکن قرضی از تیم شالکه به بانوی پیر ملحق شد، مزد عملکرد خوب خود در چند ماه نخست حضورش در تورین را گرفت، چرا که بیانکونری قرارداد او را با پرداخت ۱۸.۵ میلیون یورو به تیم آلمانی، قطعی کرد.

قرارداد مک‌کنی ۲۲ ساله با یوونتوس دارای بند خرید اختیاری بود و قهرمان فصل گذشته سری A می‌توانست در پایان فصل این قرارداد را قطعی کند. عملکرد ستاره سابق شالکه اما در شش هفت ماه حضورش در یووه آنقدر خوب بود که مدیران این باشگاه حتی تا پایان فصل منتظر نماندند و او را به صورت قطعی خریدند.

طبق بیانیه باشگاه یوونتوس ۱۸.۵ میلیون یوروی لازم برای قطعی کردن قرارداد مک‌کنی طی سه سال قابل پرداخت است. ضمن اینکه با تحقق یکسری شروط مندرج در این قرارداد، شالکه می‌تواند رقمی نزدیک به ۶.۵ میلیون یوروی دیگر از یوونتوس به‌عنوان پاداش دریافت کند. قرارداد قطعی مک‌کنی با یوونتوس تا ماه ژوئن سال ۲۰۲۵ اعتبار دارد. او در این فصل ۳۱ بازی رسمی برای یوونتوس انجام داده و در آنها پنج گل زده و دو پاس گل هم داده است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.