هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: کاش من گل نمی‌زدم، ولی سه امتیاز بازی با آلومینیوم اراک را می‌گرفتیم.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: کاش من گل نمی‌زدم، ولی سه امتیاز بازی با آلومینیوم اراک را می‌گرفتیم. فرزاد زامهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره یک - یک تیمش برابر آلومینیوم اراک گفت: در نیمه اول بازی بسیار خوبی انجام دادیم و بعد از گل اول باید گل‌های دوم و سوم را هم می‌زدیم و کار آلومینیوم را در همان نیمه اول تمام می‌کردیم. در گل زدن بدشانس بودیم و تیم حریف هم در نیمه دوم به گل تساوی رسید. ما بعد از خوردن گل مساوی باز هم تهاجمی بازی کردیم و آنها روی ضدحمله یکی دو موقعیت ایجاد کردند که در نهایت نه ما به گل رسیدیم و نه تیم آلومینیوم.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر در پاسخ به این پرسش که «چرا نساجی با آمدن بازیکنان جدید باز هم پیروز نشد؟»، اظهار داشت: بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند فقط سه جلسه با ما تمرین کردند. آنها بازیکنان باکیفیتی هستند که قطعاً در آینده به تیم ما کمک خواهند کرد. در ضمن قرار است یکی دو بازیکن دیگر هم به تیم ما اضافه شوند.

وی که در این بازی تک گل تیمش را به ثمر رساند، خاطرنشان کرد: گل زدن برای نساجی و خوشحال کردن هواداران این تیم لذت‌بخش است. بعد از گل به سمت هوادارانی رفتم که روی پشت‌بام بودند و نساجی را تشویق می‌کردند. متأسفم که نتوانستیم پیروز شویم و در نهایت به نتیجه تساوی رسیدیم. حاضر بودم گل نزنم، ولی نساجی برنده از زمین بیرون بیاید. تیم ما نسبت به نیم‌فصل اول شرایط بهتری دارد و مطمئنم که نتایج خوبی در ادامه لیگ خواهیم گرفت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.