بعد از ۵ ماه سازمان لیگ فوتبال ایتالیا زمان برگزاری بازی معوقه تیم‌های یوونتوس و ناپولی در سری A را اعلام کرد.

بعد از ۵ ماه سازمان لیگ فوتبال ایتالیا زمان برگزاری بازی معوقه تیم‌های یوونتوس و ناپولی در سری A را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سازمان لیگ فوتبال ایتالیا این بازی قرار بود ۱۳ مهر در ورزشگاه آلیانتس تورین برگزار شود که دلیل ممانعت مقامات بهداشتی شهر ناپل از سفر بازیکنان تیم ناپولی به تورین - پس از ابتلای دو بازیکن این تیم به کرونا - لغو شد.

سفر نکردن ناپولی به تورین در حالی که بازیکنان یوونتوس در ورزشگاه حاضر شدند، جنجال بزرگی به راه انداخت و ابتدا منجر به مجازات تیم جنوب ایتالیا از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا شد. (ناپولی نه تنها ۳ بر صفر بازنده معرفی بلکه با یک امتیاز منفی مجازات شد). باشگاه ناپولی اما نسبت به این حکم به کمیته ملی المپیک اعتراض کرد که نتیجه آن لغو مجازات این تیم بود.

اکنون زمان برگزاری بازی معوقه یوونتوس و ناپولی هم اعلام شده که بر اساس آن، این دو تیم روز ۱۷ مارس (۲۷ اسفند) از ساعت ۲۱:۱۵ به وقت تهران برگزار می‌شود.

یوونتوس و ناپولی در این فصل دو بار (یک مرتبه در سوپرجام ایتالیا و یک مرتبه در لیگ) با هم روبه‌رو شده‌اند که بار نخست یوونتوس پیروز شد و در دومین بار شاگردان جنارو گتوسو.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.