مربی پیشین استقلال به شدت از رفتار دروازه‌بان این تیم انتقاد کرد.

مربی پیشین استقلال به شدت از رفتار دروازه‌بان این تیم انتقاد کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سعید عزیزیان پس از پایان جلسه با احمد مددی در ساختمان باشگاه استقلال گفت: داشتیم به محل تمرین می‌رفتیم که گفتند نروید و برای تصمیم‌گیری به باشگاه بیایید؛ البته من با یکی دو بازیکن دیگر در تمرین بودم.

وی درباره اختلافش با رشید مظاهری عنوان کرد: این موضوع درست بوده است. او الفاظ رکیکی علیه من استفاده کرد که می‌خواهم به دادسرا و کمیته اخلاق شکایت کنم. در هر بازی که می‌دید شاید بازی نکند، چنین کاری می‌کرد و روز قبل از مسابقه گفت چرا من را نگاه نمی‌کنید. حاشیه‌ای درست شد که تمرکز تیم به هم بخورد. یکی دو بار چنین مسئله‌ای پیش آمد که تاکنون درباره آن صحبت نکرده بودم و گفتم سرپوش می‌گذارم.

مربی پیشین استقلال با بیان اینکه نمی‌تواند الفاظ استفاده شده از سوی مظاهری را به زبان بیاورد، تصریح کرد: به من بی‌احترامی شده و از الان به دنبال شکایت می‌روم. حتی می‌خواستم چنین موضوعی را مقابل مددی مطرح کنم که او گفت ما شنیدیم چه حرفی زده شده است.

عزیزیان در پاسخ به این پرسش که آیا سایر بازیکنان استقلال هم با مربیان این تیم مشکل داشته‌اند یا خیر، گفت: من با دروازه‌بانان کار می‌کردم و کاری با سایر بازیکنان نداشتم.

وی در این باره که به نظر می‌رسید ارتباط خوبی میان مربیان و بازیکنان استقلال ایجاد نشده بود، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم بازیکن از تیم چه می‌خواهد. وقتی بازیکنی بازی نمی‌‌کند، اعتراض می‌کند. اعتراض او باید منطقی باشد و بپرسد چرا به زمین نمی‌رود. مربی در هر مسابقه سیستم خاصی دارد و نباید تیمش را مدام تغییر دهد. بازیکن باید به نظر مربی خود احترام بگذارد. سید حسین حسینی اواخر خوب بود و هجمه‌ای آوردند. روز قبل از بازی مشکلی ایجاد شد و مظاهری حرف‌هایی پشت من زد که همه گفتند بهترین کار را انجام داده‌ام.

مربی پیشین استقلال اظهار داشت: مظاهری چند لفظ رکیک گفت و منتظر بود با او درگیر شوم که بگویند مربی استقلال با بازیکنش درگیر شده است. همه جا عمل را نمی‌بینند، عکس‌ العمل را می‌بینند. من این کار را نکردم و گفتم با توجه به اینکه باید بازی کنیم، به تیم آرامش بدهم. بروید از باشگاه‌های قبلی هم سوال کنید و بپرسید مشکل داشته یا خیر. همیشه کار می‌کردم و چیزی نمی‌گفتم تا مسئله‌ای باز نشود. اگر این مسائل باز می‌شد، تیم از هم می‌پاشید.

عزیزیان درباره قهر کردن رشید مظاهری در هفته‌های ابتدایی عنوان کرد: بله این مسائل پیش آمده بود. با این حال بازیکن نباید به خودش اجازه دهد که به مربی یا هر کسی که بالای سرش است، بی‌احترامی کند.

وی درخصوص اظهار نظر خبرنگاری که اعتقاد داشت حضور دو دروازه‌بان سطح بالا در یک تیم باعث بروز چنین مشکلاتی می‌شود، گفت: این موضوع را قبول ندارم. سال ۸۶ که با پرسپولیس قهرمان شدیم، رودباریان، واعظی، فرشید کریمی و حقیقی را داشتیم که مشکلی ایجاد نشد. آنها سابقه‌ای نداشتند، اما برخی‌ها دوست ندارند جایگاه خود را از دست بدهند و نباید فقط خودشان را ببینند. مظاهری گفت عزیزیان به هواداران توضیح دهد چه اتفاقی افتاده است. تو بد و بیراه گفتی! چه توضیحی بدهم؟ MRI فرستادی که کمردرد گرفتم. آدم باید مرد باشد و راحت حرف بزند، نه اینکه بگوید کمرم درد می‌کند و بد و بیراه بگوید.

مربی پیشین استقلال با بیان اینکه دوست ندارد درباره بازیکنانش صحبت کند، خاطرنشان کرد: یک شاگرد در پیکان به نام کوروش مرادی داشتم که در تیم مس کرمان است و با دسته‌گل به سمت من آمد. خیلی افراد نمی‌دانند چه شد که مظاهری از تمرین رفت و هجمه‌ها به سمت من آمد. برای هر کسی توضیح می‌دهم، می‌گوید حق داشتید. شکایت و اعاده حیثیت می‌کنم.

عزیزیان در پاسخ به این پرسش که آیا بر سر مسائل مالی با باشگاه استقلال به توافق رسیده است یا خیر، گفت: به توافق رسیدیم. استقلال تیم بزرگی است و نباید برای تیم‌هایی چون پرسپولیس و استقلال، حاشیه درست شود. این تیم‌ها طرفدار دارند و هواداران به امید این تیم‌ها زنده هستند.

وی در پایان خطاب به هواداران گفت: به من گفتند پرسپولیسی هستید، اما دیدید که با جان و دل کار کردم. مصاحبه هم نکردم و نمی‌خواستم آرامش استقلال به هم بخورد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.