ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان به دلیل مصدومیت چهار بازی بعدی تیمش از جمله مصاف حساس برابر منچستریونایتد در لیگ اروپا را از دست داد.

ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان به دلیل مصدومیت چهار بازی بعدی تیمش از جمله مصاف حساس برابر منچستریونایتد در لیگ اروپا را از دست داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مصدومیت زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی تیم فوتبال میلان در بازی یکشنبه شب تیمش مقابل رم، او را حداقل برای ۱۰ روز به صورت قطعی از همراهی روسونری باز خواهد داشت و به این ترتیب او چهار بازی مهم تیمش را از دست می‌دهد.

زلاتان در اوایل نیمه دوم بازی تیمش در خانه رم که با پیروزی ۲ بر یک میهمان میلانی خاتمه یافت، مصدوم و مجبور به ترک میدان شد. معایناتی که روز گذشته (دوشنبه) روی پای این ستاره سوئدی صورت گرفته نشان می‌دهد که او از ناحیه عضله نزدیک‌کننده آسیب دیده است.

طبق اعلام باشگاه میلان وضعیت این بازیکن ۳۹ ساله ۱۰ روز دیگر ارزیابی خواهد شد، اما تا آن زمان او به طور قطع بازی‌های تیمش برابر اودینزه، هلاس ورونا و ناپولی در سری A و مصاف با منچستریونایتد در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا را از دست خواهد داد.

حتی اگر ریکاوری زلاتان مطابق برنامه پیش برود و او ۱۰ روز دیگر در تمرینات حاضر شود، مشخص نیست که بلافاصله بتواند به ترکیب اصلی برگردد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.