ملوان بندر انزلی در شرایطی که بازی با رایکا را با ۹ بازیکن به پایان رساند، موفق شد این تیم را شکست دهد و به جمع ۳۲ تیم پایانی جام حذفی فوتبال صعود کند.

ملوان بندر انزلی در شرایطی که بازی با رایکا را با ۹ بازیکن به پایان رساند، موفق شد این تیم را شکست دهد و به جمع ۳۲ تیم پایانی جام حذفی فوتبال صعود کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله سوم مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور، امروز (پنجشنبه) به پایان رسید که نتایج مهم‌ترین دیدارهای امروز به شرح زیر است (تعداد گل‌های زده شده در ضربات پنالتی در پرانتز آمده است):

* استقلال ملاثانی یک - بادران صفرگل: سجاد عبدویی (۷۱ - پنالتی)

* مس کرمان صفر (۴) - چوکای تالش صفر (۲)اخراج: وحید همراز از چوکا

* نود ارومیه صفر - پارس جنوبی جم یکگل: علی فاتح (۲+۹۰)

* ملوان بندرانزلی ۳ - رایکا بابل ۱گل‌ها: محمد مهری (۲۲)، مهدی هاشمی‌نژاد (۷۲) و حمید حیدری(۸۹) برای ملوان و محمد رضی‌پور(۶۲) برای رایکااخراج: عیسی پرتو و میثم شاه‌مکوندزاده از ملوان

* قشقایی شیراز یک - فولاد نوین اهواز صفرگل: مرتضی سنجانکی (۶۳)

به این ترتیب تیم‌های دسته اولی قشقایی، ملوان، پارس جنوبی، استقلال ملاثانی و مس کرمان به جمع ۳۲ تیم برتر جام حذفی رسیدند. گل ریحان البرز هم مقابل تیم مس نوین کرمان شکست خورد و خیبر روز گذشته در ضربات پنالتی از سد شهید قندی یزد گذشت.

میلاد مهر تهران صفر - آوالان کامیاران ۲ پاس همدان ۳ - شهرداری بم صفر شهرداری ماهشهر یک - شهرداری دو کوهه اندیمشک صفر داماش پارسه تهران ۲ - سردار بوکان یک خیبر خرم‌آباد صفر (۴) - شهید قندی یزد صفر (۲) گل ریحان البرز صفر - مس نوین کرمان یک

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.