مهاجم سنگالی تیم فوتبال لیورپول می‌گوید او و هم‌تیمی‌هایش این فصل دیگر امیدی به قهرمانی در لیگ برتر انگلیس ندارند و هدفی دیگر را دنبال می‌کنند.

مهاجم سنگالی تیم فوتبال لیورپول می‌گوید او و هم‌تیمی‌هایش این فصل دیگر امیدی به قهرمانی در لیگ برتر انگلیس ندارند و هدفی دیگر را دنبال می‌کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سادیو مانه که فصل گذشته با ۱۸ گلی که در لیگ برتر انگلیس به ثمر رساند، کمک شایانی به لیورپول کرد تا این تیم برای اولین بار در ۳۰ سال گذشته به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها برسد، معتقد است تیم تحت‌هدایت یورگن کلوپ این فصل دیگری شانسی برای دفاع از عنوان قهرمانی‌اش ندارد و آنها هدف دیگری را دنبال می‌کنند.

سادیو مانه در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «ESPN» برزیل، گفت: پیش از پایان فصل فکر می‌کنم نه‌تنها من، بلکه تک‌تک اعضای تیم اهدافی دارند. در مورد باشگاه هم این موضوع صدق می‌کند. هدف ما از ابتدای فصل قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و البته لیگ برتر انگلیس و دیگر جام‌های حذفی بود، اما حالا می‌توانم بگویم که لیگ برتر برای ما تمام شده و قهرمانی در آن خیلی دور از دسترس شده است.

لیورپول که در تمامی چهار بازی اخیر لیگ برتری‌اش تن به شکست داده، در حال حاضر با ۴۰ امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی لیگ برتر است و با منچسترسیتی صدرنشین ۱۹ امتیاز اختلاف دارد.

مهاجم سنگالی و ۲۸ ساله سرخپوشان مرسی‌ساید افزود: ما همیشه خودمان را باور داریم و هیچگاه تسلیم نمی‌شویم و نمی‌خواهیم دست از تلاش بکشیم، اما منچسترسیتی تیم خوبی است و در حال حاضر در اوج است.

مانه که دو فصل پیش با لیورپول به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رسید، صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: در حال حاضر هدف اصلی‌مان پایان بردن لیگ در جمع چهار تیم برتر است، اما هدف اصلی‌ترمان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است، هرچندکار آسانی در پیش نداریم.

وی تصریح کرد: ما در لیگ قهرمانان با بهترین تیم‌های اروپا روبه‌رو می‌شویم، اما ما اینجا هستیم تا بهترین‌های جهان را شکست دهیم. هر کاری هم که لازم باشد برای پیشروی در لیگ قهرمانان و فتح این جام انجام خواهیم داد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.