سرمربی تیم فوتبال لاتزیو مصاف شاگردانش با بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا را فرصتی برای آزمودن عیار واقعی تیمی دانست که پنج سال هدایتش را بر عهده داشته است.

سرمربی تیم فوتبال لاتزیو مصاف شاگردانش با بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا را فرصتی برای آزمودن عیار واقعی تیمی دانست که پنج سال هدایتش را بر عهده داشته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیمونه اینزاگی سرمربی تیم فوتبال لاتزیو در نشست خبری پیش از بازی امشب (سه‌شنبه) تیم فوتبال لاتزیو مقابل بایرن مونیخ در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در پایتخت ایتالیا به خبرنگاران گفت: این بازی زمانی برای سنجیدن حاصل پنج سال تلاش‌مان با یک گروه از بازیکنان فوق‌العاده است. ما می‌خواهیم بهترین بازی را که می‌توانیم، ارائه کنیم و از بازی‌مان لذت ببریم. بایرن مونیخ قهرمان لیگ قهرمانان و جام جهانی باشگاه‌هاست. پس ما بیش از آنکه بخواهیم روی نقاط ضعف این تیم مانور دهیم، می‌خواهیم روی نقاط قوت خودمان کار کنیم. در این سال‌ها ما فینال‌ها زیادی را تجربه کرده‌ایم پس می‌دانیم که رویکردمان در چنین بازی‌هایی باید چگونه باشد. ما سعی می‌کنیم که با احتیاط و تواضع همیشگی‌مان بازی کنیم. درست است که بایرن مونیخ در آخرین بازی‌اش باخته، اما این اتفاق بعد از پنج پیروزی این تیم رخ داد.

میروسلاو کلوزه مهاجم آلمانی سابق لاتزیو به‌عنوان دستیار هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ به ورزشگاه المپیکوی شهر رم برمی‌گردد.

اینزاگی در این باره هم گفت: من خوشحالم که دوباره او را اینجا می‌بینم. کلوزه در اولین بازی‌های من به‌عنوان سرمربی لاتزیو کمک‌های بزرگی کرد. به من چیزهای مثبت فراوانی درباره قابلیت‌های مربیگری او هم گفته شده است، اما من فکر می‌کنم که ما می‌‌توانیم بازی‌‌هایی این چنینی را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنیم.

تیم‌های فوتبال بایرن مونیخ و لاتزیو از ساعت ۲۳:۳۰ امشب (به وقت تهران) در ورزشگاه المپیکو برابر هم صف‌آرایی خواهند کرد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.