علی نعمتی مدافع تیم فوتبال شهر خودرو اعتقاد دارد بدشانسی و نداشتن تمرکز باعث شده است تا این تیم در هفته‌های اخیر امتیاز حساسی را از دست بدهد.

علی نعمتی مدافع تیم فوتبال شهر خودرو اعتقاد دارد بدشانسی و نداشتن تمرکز باعث شده است تا این تیم در هفته‌های اخیر امتیاز حساسی را از دست بدهد. علی نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد آخرین وضعیت شهر خودرو گفت: تیم ما شرایط نسبتاً خوبی دارد و برد برابر نساجی هم این انگیزه را به بازیکنان داده است تا دنبال کسب نتایج بهتر باشیم. البته تا الان از لحاظ کسب امتیاز عملکرد چندان خوبی نداشته‌ایم و این به خاطر بدشانسی و نداشتن تمرکز در بعضی از بازی‌ها بوده است که باعث شد امتیازهای زیادی از دست بدهیم. ما واقعاً در بعضی از بازی‌های امسال بدشانس بودیم در غیر اینصورت الان در جایگاه بهتری قرار داشتیم.

مدافع تیم فوتبال شهر خودرو با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر سپاهان تصریح کرد: این یکی از سخت‌ترین بازی‌ها ما خواهد بود. سپاهان الان در بهترین شرایط قرار دارد و به رده دوم جدول صعود کرده است. آنها در هر پُست دو سه بازیکن خوب و باکیفیت دارند و امسال جزو مدعیان قهرمانی محسوب می‌شوند. با این حال ما هم برابر سپاهان تیم دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود و قطعاً در اصفهان با هدف گرفتن سه امتیاز بازی خواهیم کرد.

وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش درباره حضور چند ساله‌اش در لیگ برتر و اینکه تا به حال موفق به گلزنی نشده است، تصریح کرد: من یک مدافع هستم و طبیعتاً هدف اولم این است که وظایفم را به خوبی انجام دهم، ولی طبیعتاً روی ضربات ایستگاهی برای گل زدن نفوذ می‌کنم که متأسفانه در این چند سال موفق به گلزنی نشده‌ام. دوست دارم با گل زدن هم به تیمم کمک کنم، ولی تا حالا این اتفاق رخ نداده که کمی برایم اذیت‌کننده است. امیدوارم طلسم گل نزدنم در بازی‌های بعدی شکسته شود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )