تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برگزار شد که سرخپوشان پس از انجام تمرین سبک در چمن به سالن وزنه ورزشگاه شهید کاظمی رفتند.

تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برگزار شد که سرخپوشان پس از انجام تمرین سبک در چمن به سالن وزنه ورزشگاه شهید کاظمی رفتند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز (چهارشنبه) سرخپوشان پایتخت از ساعت ۱۲ در ورزشگاه شهید کاظمی و با پیگیری اعضای تیم برای قرعه‌کشی لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا آغاز شد.

بازیکنان ابتدا زیر نظر مظاهر رحیم‌پور مربی بدنساز تیم، با انجام حرکات کششی، نرمشی و دوهای کوتاه، بدن‌ها را گرم کردند و در اختیار کادر فنی قرار گرفتند.

دروازه‌بان‌ها هم زیر نظر داود فنایی به تمرینات ویژه دروازه‌بانی پرداختند.

در مرحله بعدی تمرین، بازیکنان در قالب چهار گروه به مدت ۳۰ دقیقه به تنیس فوتبال روی آورده و پس از آن، راهی سالن شدند و به مدت ۳۰ دقیقه به کارهای بدنسازی با وزنه پرداختند. تمرین امروز بیشتر در شرایط ریکاوری انجام شد.

تمام بازیکنان در تمرین امروز بدون مشکل برنامه‌های کادر فنی را اجرا کردند. محمدحسین کنعانی‌زادگان زیر نظر کادر پزشکی بود و سیدجلال حسینی نیز با نظارت کادر پزشکی تمرینات ویژه خود را انجام داد و طبق نظر کادر پزشکی، طی روزهای آینده وضعیت او برای حضور در دیدار مقابل ماشین‌سازی، مشخص خواهد شد.

در حاشیه تمرین امروز، اعضای تیم فوتبال پرسپولیس پیگیر مراسم قرعه‌کشی بودند تا اطلاعاتی درباره حریفان خود در مرحله گروهی به دست بیاورند. تیم فوتبال پرسپولیس در گروه E با تیم‎های؛ الریان قطر، گوای هند و برنده دیدار پلی‌آف الوحده امارات و الزورای عراق هم گروه است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.