بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: نتایج قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توانیم قول بدهیم که سپاهان قهرمان می‌شود.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: نتایج قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توانیم قول بدهیم که سپاهان قهرمان می‌شود. شایان مصلح در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط فعلی سپاهان و پیروزی ۲ بر یک برابر صنعت‌ نفت گفت: خدا را شکر که با پیروزی در آبادان شرایط بهتری در جدول پیدا کردیم. بازی سختی داشتیم اما خیلی خوب حریف را کنترل کردیم. صنعت‌نفت فقط یک فرصت داشت که روی همان موقعیت به گل رسید و ما به تیمی که در زمین خودش خطرناک است موقعیتی ندادیم. خوشبختانه تا الان روند خوبی داشتیم و امیدوارم در ۳ بازی پایانی نیم‌فصل اول نتایج خوبی بگیریم تا آماده نیم‌فصل دوم شویم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا سپاهان می‌تواند در این فصل قهرمان لیگ برتر شود؟» عنوان کرد: نمی‌توانیم قول قهرمانی بدهیم، چه بازیکنان و چه کادر فنی. در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و هیچ تیمی هم نمی‌تواند بگوید که حتما قهرمان می‌شود، خصوصا در این فصل که واقعا سطح تیم‌ها به هم نزدیک است و نتایج قابل پیش‌بینی نیست.

مصلح افزود: امسال برخی تیم‌ها که از حمایت هوادارانشان در ورزشگاه بهره می‌بردند، کار سخت‌تری دارند، ضمن اینکه در سال جاری تیم‌های پایین جدول موفق به شکست دادن تیم‌های بالای جدول می‌شوند تا ثابت شود که بازی‌های امسال سخت است. اگر یک تیم در ۴ یا ۵ بازی پیاپی برنده شود، می‌تواند خودش را جدا کند ولی هنوز هیچ کدام از مدعیان خودشان را جدا نکرده‌اند. هدف سپاهان هم چیزی جز قهرمانی نیست و برای رسیدن به این هدف و خوشحال کردن هواداران تلاش خواهیم کرد.

مدافع سپاهان در خصوص شرایط خودش در این فصل و اینکه چرا در خیلی از بازی‌ها نیمکت‌نشین بود، تاکید کرد: در بازی اول فیکس بودم و بعد از آن نیمکت نشین شدم. در بازی با صنعت‌نفت دوباره به ترکیب اصلی برگشتم و خدا را شکر عملکرد خوبی داشتم. سپاهان تیمی است که بازیکن خوب زیاد دارد و در این شرایط کار مربی هم سخت می‌شود. به عنوان مثال مهدی ترکمان هم پستی من است که در هر تیمی باشد فیکس بازی می‌کند ولی اینجا فرصت زیادی نداشته و این موضوع در مورد الغسانی مهاجم عمانی ما هم صدق می‌کند. تیمی که ستاره زیاد دارد، طبیعتا مدیریت کردنش هم سخت می‌شود اما همه ما در کنار هم برای موفقیت سپاهان تلاش می‌کنیم.

مصلح در پاسخ به این پرسش که «کار کردن با محرم نویدکیا چطور است؟» خاطرنشان کرد: آقا محرم نیاز به تعریف من ندارد. او انسانی خوب و دوست‌داشتنی است و کار کردن با نویدکیا لذت‌بخش است. در بحث فنی هم این اولین سالی است که ایشان مربیگری می‌کند و امیدوارم اولین سال مربیگری نویدکیا با قهرمانی سپاهان در لیگ برتر همراه شود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.