سرمربی تیم فوتبال آرسنال از رویکردی که شاگردانش در دیدار مقابل ساوتهمپتون داشتنند، تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال از رویکردی که شاگردانش در دیدار مقابل ساوتهمپتون داشتنند، تمجید کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، میکل آرتتا که تیم تحت هدایتش شب گذشته (سه‌شنبه) موفق شد میزبان خود ساوتهمپتون را با نتیجه ۳ بر یک از پیش رو بردارد و با کسب نهمین برد در بیستم بازی‌اش به رده هشتم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس صعود کند، پس از این بازی گفت: به نظرم با توجه به بازی که ما در خانه ساوتهمپتون از خود ارائه کردیم، باید به خودمان افتخار کنیم. ما در شکستن بازی تحت فشار ساوتهمپتون مؤثر عمل کردیم، به همین خاطر بود که فضاهای بهتری در جریان بازی برای خودمان به وجود آوردیم. ما پس از موقعیت گلزنی خیلی خوبی که در دقیقه اول داشتیم و آن را از دست دادیم، روی یک ضربه شروع مجدد دروازه‌مان (در دقیقه ۳) باز شد، اما بلافاصله به این گل واکنش نشان دادیم. بازی در خانه ساوتهمپتون هیچ وقت آسان نیست، اما روی هم رفته‌ ما باید بابت ارائه چنین عملکردی به خود افتخار کنیم.

پی‌یر امریک اوبامیانگ مهاجم گابنی تیم فوتبال آرسنال به مانند شکست یک بر صفر شنبه شب این تیم مقابل ساوتهمپتون در دور چهارم جام حذفی انگلیس، در بازی شب گذشته این دو تیم در لیگ برتر هم به دلیل مشکلات خانوادگی غایب بود. هم‌تیمی‌های اوبامیانگ اما در بازی شب گذشته حسابی به یاد او بودند، به طوری که بوکایو ساکا پس از این گلی که دقیقه ۳۹ به ثمر رساند با دست خود قلبی را به دوربین‌های تلویزیونی نشان داد. نیکلاس په‌په هم تصویری از شادی گلش را در اینستاگرام منتشر کرد و زیر آن به زبان فرانسوی نوشت «تقدیم به برادرم». لاکازت هم پس از گلزنی در این دیدار با انگشتان خود عدد «۱۴» را نشان داد که شماره پیراهن اوبامیانگ است.

سرمربی اسپانیایی آرسنال در واکنش به حمایت‌های بازیکنانش از مهاجم گابنی توپچی‌ها اظهار داشت: عاشق این هستم که می‌بینم بازیکنانم اینطور از یکدیگر حمایت می‌کنند. اوبامیانگ دوره سختی را سپری می‌کند و همه ما پشت او هستیم و این برد را به پی‌یر امریک تقدیم می‌کنیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.