سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من از نتیجه‌گیری تیم شخصاً راضی نیستم و جور دیگری فکر می‌کردم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من از نتیجه‌گیری تیم شخصاً راضی نیستم و جور دیگری فکر می‌کردم. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی در پایان جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: جلسه خوب و عالی بود.

وی درباره علت تشکیل این جلسه که گفته می‌شود به دلیل بیانیه رسول‌پناه بوده است، گفت: این جلسه ربطی به بیانیه او نداشت. الان آرامش تیم و باشگاه از همه چیز مهم‌تر است و باید تمرکزمان روی کار خودمان باشد. دوست ندارم درباره این مسائل پیش پا افتاده صحبتی داشته باشم. عملکرد رسول‌پناه برای همه مشخص است. چیزی که برای ما مهم است، تیم و باشگاه است.

سرمربی پرسپولیس درباره حضور مجید صدری به عنوان عضو جدید در ترکیب هیئت مدیره عنوان کرد: او عضو مهمی است و از امروز کارش را شروع کرد و برای کمک آمده است. کار باشگاه یک کار تیمی است و همه ارکان باید دست به دست بدهند و اتحاد داشته باشند. فکر می‌کنم با این اتحاد و همدلی می‌توانیم کار را پیش ببریم.

گل‌محمدی درباره عدم تمرکز کادر فنی تصریح کرد: من از نتیجه‌گیری تیم راضی نیستم و جور دیگری فکر می‌کردم، اما اتفاقات فوتبالی مثل اشتباه داوری و مصدومیت‌ها هم رخ داد. نمی‌خواهم کارمان را توجیه کنم، اما هواداران مطمئن باشند که با تمام وجود کار می‌کنیم. چیزی که مشخص است، این است که باید تمرکز روی کار باشد. بازیکنان از جانشان مایه می‌گذارند و سختی زیادی تحمل می‌کنند. در واقع بیشتر بار مشکلات روی دوش بازیکنان است، به جهت اینکه تمام مشکلات مالی باشگاه فشار روی دوش بازیکنان است و با تحمل خودشان کمک زیادی به باشگاه کرده‌اند. از تک تک باید تشکر کنیم. آنها قابل احترام هستند و تشکر می‌کنم، چون انسان‌های بزرگی هستند و تیم را دوست دارند و با تمام وجود هم کار می‌کنند.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.