اکبر محمدی، مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی ایران‌خودرو (پیکان) امروز در جلسه‌ای با اعضای تیم فوتبال این باشگاه دیدار صمیمانه‌ای داشت.

اکبر محمدی، مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی ایران‌خودرو (پیکان) امروز در جلسه‌ای با اعضای تیم فوتبال این باشگاه دیدار صمیمانه‌ای داشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت موسسه فرهنگی ورزشی ایران‌خودرو(پیکان)، اکبر محمدی، مدیرعامل باشگاه پیکان ظهر امروز (سه‌شنبه) در محل سالن آمفی تئاتر باشگاه حضور یافت و با آنها درباره مسائل مختلف به گفت‌وگو پرداخت.

این جلسه به درخواست مدیرعامل پیکان بعد از دو شکست متوالی تیم فوتبال این باشگاه برگزار شد. اکبر محمدی در این نشست از بازیکنان خواست بدون توجه به اتفاقات رخ داده در دو بازی گذشته نگاه‌شان به آینده باشد و تمام توان‌شان را به کار بگیرند تا مقابل فولاد خوزستان نتیجه مطلوبی را به دست آورند.

مدیرعامل پیکان همچنین به کادرفنی، کادر پزشکی و اجرایی و بازیکنان وعده داد که همچون گذشته در بحث پرداختی تیم و پاداش پیروزی‌ها و مسائل پشتیبانی از هیچ تلاشی دریغ نکند و اجازه ندهد دغدغه‌ای غیر از مسائل فنی بر تیم حاکم باشد.

علی‌اصغر مدیرروستا، مدیر تیم فوتبال پیکان هم در این نشست دقایقی به صحبت پرداخت و از حسن توجه مدیرعامل باشگاه تشکر به عمل آورد. همچنین فرزاد حاتمی مهاجم باتجربه خودروسازان نیز به نمایندگی از بازیکنان از تلاش‌های اکبر محمدی تشکر و ابراز امیدواری کرد در بازی‌های آینده پاسخ اعتماد مدیران گروه صنعتی ایران‌خودرو و مدیریت باشگاه پیکان را بدهند.

گفتنی است؛ بعد از این جلسه محمدی به محل تمرین پیکان رفت و دقایقی با مهدی تارتار سرمربی پیکان به گفت‌وگو پرداخت.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.