دستیار زین‌الدین زیدان در تیم فوتبال رئال مادرید از عملکرد این تیم و ستاره بلژیکی‌اش در شب کسب پیروزی مقابل آلاوس راضی است.

دستیار زین‌الدین زیدان در تیم فوتبال رئال مادرید از عملکرد این تیم و ستاره بلژیکی‌اش در شب کسب پیروزی مقابل آلاوس راضی است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در غیاب زین‌الدین زیدان که به دلیل کرونا خانه‌نشین و قرنطینه است، دستیار و هموطن او داوید بتونی هدایت کهکشانی‌ها را در بازی شب گذشته مقابل آلاوس در هفته بیستم لالیگا برعهده گرفت و توانست یک پیروزی پرگل با نتیجه ۴ بر یک کسب کند. نکته مهم این بازی گلزنی ادن ازار بود که سومین گل کهکشانی‌ها را به ثمر رساند و به این ترتیب هوادارانی که از عملکردش در این فصل مأیوس شده بودند را کمی امیدوار کرد.

داوید بتونی، دستیار زیدان که ازار را تا دقیقه ۷۰ در زمین بازی نگه داشت و پس از آن وینیسیوس را به جای او به میدان فرستاد، پس از این بازی به خبرنگاران گفت: من می‌خواستم بازی‌مان مستقیم تر شود و به همین دلیل وینسیوس را به میدان فرستادم. ادن هم فصل سختی را پشت سر گذاشته و درگیر مصدومیت بوده است. در مورد او باید صبر داشته باشیم اگرچه می‌‌دانم که در رئال مادرید صبر به سختی به دست می‌آید. با این حال او دارد به روزهای خوب خودش برمی‌گردد و هر بار که بازی می‌کند وضعیتش بهتر می‌شود.

به نظر می‌رسید که بتونی برای تعویض‌های تیم از طریق تماس تلفنی با زیدان کسب تکلیف می‌کند. او در این باره هم گفت: این پیروزی حق ما بود. به هر حال ما توپ و میدان را تحت کنترل داشتیم و حرکات خوب بودند. بازی را کاملاً جدی گرفته بودیم. بله من می‌خواستم بدانم نظر مربی درباره بازی چیست. به هر حال او سرمربی تیم است. زیدان از عملکرد تیم بسیار راضی بود، همینطور از رویکرد بازیکنان. به همین خاطر از من خواست که به آنها تبریک بگویم. جز این حرف خاص دیگری بین ما رد و بدل نشد.حالا باید به بازی بعدی‌مان فکر و کمی هم استراحت کنیم.

بازی بعدی رئال مادرید شنبه هفته آینده در خانه مقابل لوانته است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.