میلان شکست غیرمنتظره‌ای برابر آتالانتا تجربه کرد و بهترین فرصت برای صدرنشینی اینتر فراهم شد، اما شاگردان کونته نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند.

میلان شکست غیرمنتظره‌ای برابر آتالانتا تجربه کرد و بهترین فرصت برای صدرنشینی اینتر فراهم شد، اما شاگردان کونته نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال میلان امشب (شنبه) در چارچوب هفته نوزدهم سری A ایتالیا، میزبان آتالانتا بود و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد.

کریستین رومرو در دقیقه ۲۶، جوسیپ ایلیچیچ در دقیقه ۵۳ و دووان زاپاتا در دقیقه ۷۷ برای شاگردان جیان پیرو گاسپرینی گلزنی کردند تا میلان متحمل دومین شکست فصل خود شود.

در بازی همزمان، تیم‌های اودینزه و اینترمیلان به مصاف هم رفتند که شاگردان آنتونیو کونته با پیروزی در این مسابقه به صدر جدول صعود می‌کردند، اما این بازی به تساوی بدون گل انجامید.

میلان با وجود رقم خوردن این شکست، با ۴۳ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و آتالانتا با ۳۶ امتیاز، به جایگاه چهارم جدول صعود کرد. اینتر اما با ۴۱ امتیاز، همچنان در رده دوم جدول قرار دارد. اودینزه نیز به رتبه چهاردهم جدول سری A رسید.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.