نزدیک‌ترین تعقیب کنندگان بایرن مونیخ در جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا با شکست نیم فصل دوم رقابت‌ها را آغاز کردند.

نزدیک‌ترین تعقیب کنندگان بایرن مونیخ در جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا با شکست نیم فصل دوم رقابت‌ها را آغاز کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین شب از هفته هجدهم بوندس‌لیگا (اولین هفته از نیم فصل دوم)، امروز (شنبه) ۵ بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم‌های فوتبال لایپزیگ و بایرلورکوزن تن به شکست دادند.

لایپزیگ رده دومی که با کسب پیروزی می‌توانست به فاصله یک امتیازی بایرن مونیخ برسد، با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب ماینتس تیم ماقبل آخر جدول رقابت‌ها شد.

لایپزیگ در حالی متحمل سومین شکستش در این فصل بوندس‌لیگا شد که با گل دقیقه ۱۵ تایلر آدامز پیش افتاده بود. موسی نیاخاته در دقیقه ۲۴ گل تساوی را برای ماینتس زد اما مارسل هالستنبرگ در دقیقه ۳۰ دوباره لایپزیگ را پیش انداخت. نیاخاته در دقیقه ۳۵ برای دومین بار بازی را به تساوی کشاند. در نهایت لئاندرو باریرو در دقیقه ۵۰ گل سوم و پیروزی بخش را برای ماینتس به ثمر رساند.

در دیگر بازی مهم بایرلورکوزن رده سومی در خانه با نتیجه یک بر صفر به ولفسبورگ باخت. ریدل باکو در دقیقه ۳۵ تنها گل این بازی را زد تا تیمش به رده چهارم صعود کند و با لورکوزن رده سومی هم امتیاز شود.

در سه بازی دیگر نتایج زیر رقم خورد:

آگزبورگ - یونیون برلین یک فرایبورگ ۲ - اشتوتگارت یک آرمینیا بیلفلد یک - اینتراخت فرانکفورت ۵

در آخرین بازی امشب بوندس‌لیگا از ساعت ۲۱ به وقت تهران هرتابرلین میزبان وردربرمن خواهد بود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.