سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ از اینکه تیمش بعد از قبول دو شکست به مسیر خود بازگشته، ابراز خوشحالی کرد.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ از اینکه تیمش بعد از قبول دو شکست به مسیر خود بازگشته، ابراز خوشحالی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هانسی فلیک که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در هفته هفدهم بوندس‌لیگای آلمان موفق شدند به لطف گل دقیقه ۱۳ روبرت لواندوفسکی از روی نقطه پنالتی میزبان خود آگزبورگ را با نتیجه یک بر صفر شکست دهند و نیم‌فصل اول را با پیروزی به پایان برسانند، پس از این دیدار گفت: ما حالا با ۳۹ امتیاز صدرنشین هستیم. برای ما خیلی مهم بود که پس از دو شکست به مسیر خود بازگردیم.

وی افزود: در نهایت این نتیجه بازی است که مهم است. ما روی تمامی موارد کار خواهیم کرد تا در بازی بعدی بهتر کار کنیم. جاه‌طلبی ما این است که در طول ۹۰ دقیقه بر بازی تسلط داشته باشیم، کاری که در نیمه اول این دیدار انجام دادیم. در واقع ما باید بازی را زودتر به سود خود به پایان می‌رساندیم که در آن صورت بازی روند دیگری به خود می‌گرفت.

سرمربی بایرن مونیخ در پایان خاطرنشان کرد: در نیمه دوم ما مرتکب اشتباهات زیادی شدیم و نتوانستیم بازی مدنظرمان را ارائه دهیم. حالا باید اطمینان حاصل کنیم که در بازی بعدی با شالکه عملکرد بهتری از خود ارائه دهیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.