دیدارهای هفته هفدهم بوندس‌لیگای آلمان با پیروزی تیم فوتبال بایرلورکوزن در یک بازی خانگی مقابل تیم بوروسیا دورتموند ادامه پیدا کرد.

دیدارهای هفته هفدهم بوندس‌لیگای آلمان با پیروزی تیم فوتبال بایرلورکوزن در یک بازی خانگی مقابل تیم بوروسیا دورتموند ادامه پیدا کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته هفدهم، هفته پایانی نیم‌فصل نخست بوندس‌لیگا، سه‌شنبه شب سه بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال بایرلورکوزن در ورزشگاه بی‌آره‌نا میهمان خود بوروسیا دورتموند را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد.

موسی دیابی در دقیقه ۱۴ و فلوران ویرتز در دقیقه ۸۰ برای لورکوزن گلزنی کردند و تنها گل زردپوشان وستفالن را هم یولیان برانت در دقیقه ۶۷ زد.

با این نتیجه لورکوزن ۳۲ امتیازی شد و به رده دوم جدول بوندس‌لیگا صعود کرد. دورتموند اما با قبول ششمین شکستش با ۲۹ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت.

در بازی‌های همزمان تیم فوتبال ماینتس در خانه با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب ولفسبورگ شد و هوفنهایم در برلین، تیم هرتا را با نتیجه ۳ بر صفر از پیش رو برداشت.

بازی‌های هفته هفدهم بوندس‌لیگا امروز پیگیری می‌شود که در مهمترین آنها از ساعت ۲۳ به وقت تهران بایرن مونیخ میهمان آگزبورگ خواهد بود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.