دیدارهای هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال آلمان با ثبت شکستی دیگر در کارنامه آبی‌پوشان بحران زده منطقه گلزن‌کرشن ادامه پیدا کرد.

دیدارهای هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال آلمان با ثبت شکستی دیگر در کارنامه آبی‌پوشان بحران زده منطقه گلزن‌کرشن ادامه پیدا کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از هفته شانزدهم بوندس‌لیگای آلمان، امشب (یکشنبه) تیم فوتبال اینتراخت فرانکفورت در دیداری خانگی با نتیجه ۳ بر یک بر میهمان خود شالکه غلبه کرد که در این بازی لوکا یوویچ، مهاجم صرب تیم فوتبال اینتراخت که به تازگی به عنوان بازیکن قرضی از رئال مادرید به تیم سابقش برگشته است، دو گل به ثمر رساند تا بازگشتی باشکوه به فرانکفورت داشته باشد.

آندره سیلوا در دقیقه ۲۸ گل نخست بازی را برای اینتراخت به ثمر رساند اما تنها یک دقیقه بعد متیو هوپ کار را برای شالکه به تساوی کشاند. با این حال گل‌های یوویچ در دقایق ۷۲ و ۱+۹۰ به شالکه اجازه نداد که از این بازی امتیاز بگیرد.

این نتیجه ششمین پیروزی اینتراخت بود که این تیم را با ۲۶ امتیاز به رده هفتم جدول رساند. شالکه هم با قبول یازدهمین باخت و پانزدهمین بازی بدون بردش در این فصل بوندس‌لیگا، با ۷ امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.