سنگربان تیم فوتبال یوونتوس با خوش‌شانسی از مجازات شدن توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا گریخت.

سنگربان تیم فوتبال یوونتوس با خوش‌شانسی از مجازات شدن توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا گریخت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، انتشار یک ویدئو در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که جان‌لوئیجی بوفون سنگربان تیم فوتبال یوونتوس در جریان بازی شنبه شب تیمش مقابل پارما در هفته سیزدهم سری A از لفظی نامناسب برای راهنمایی یکی از هم‌تیمی‌های جوان خود استفاده کرده است که البته داور متوجه این اتفاق نشده و به همین دلیل کاپیتان کهنه‌کار بانوی پیر از مجازات متناسب با آن قسر دررفته است.

گویا در ویدئوی منتشر شده از دقایق پایانی دیداری که در ورزشگاه اِنیو تاردینی برگزار شد، بوفون ۴۲ ساله به هم‌تیمی جوان خود مانولو پورتانووا می‌گوید:«می‌خواهم همانجا بمانی، بدوی و به خودت فشار بیاوری» و پس از آن اصطلاحی ناشایست به کار می‌برد و ادامه می‌دهد»برای من هیچ چیز دیگری مهم نیست». حرف‌های بوفون اگرچه به گوش داور نمی‌رسد اما توسط دوربین‌های تلویزیونی ضبط شده است.

به همین دلیل هم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا بوفون را جریمه نکرده است و دادستانی فدراسیون هم به دلیل نداشتن مدرک کافی، نتوانسته پرونده‌ای برای مجازات سنگربان سابق تیم ملی ایتالیا باز کند. این تصمیم اما با جنجال‌هایی در ایتالیا همراه شده است چرا که هفته گذشته برایان کریستانته، بازیکن تیم فوتبال رم، دقیقاً به همین دلیل یک جلسه از همراهی تیمش محروم شد که البته در آن مورد از بدشانسی او داور حرهایش را شنیده و در گزارش خود ذکر کرده بود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.