مسیح زاهدی مدافع تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: ما تیم خوب و باکیفیتی داریم و مطمئناً روزهای خوب مس هم از راه خواهند رسید.

مسیح زاهدی مدافع تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: ما تیم خوب و باکیفیتی داریم و مطمئناً روزهای خوب مس هم از راه خواهند رسید. مسیح زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست خانگی تیمش برابر تراکتور گفت: آنهایی که این بازی را دیدند مطمئناً تیم ما را شایسته برد می‌دانند. در طول ۹۰ دقیقه موقعیت‌های بسیار خوبی روی دروازه حریف خلق کردیم، ولی متأسفانه هیچکدام از آنها گل نشدند و روی یک غافلگیری گل خوردیم. تراکتور در این بازی تحت تأثیر بازی خوب ما قرار داشت و این اوج بدشانسی بود که با انجام یک بازی خوب در نهایت بازنده از زمین بیرون آمدیم.

مدافع تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به ضربه سرش که به تیر دروازه تراکتور خورد، خاطرنشان کرد: خیلی بدشانس بودم که آن توپ گل نشد. اگر در آن صحنه توپ وارد دروازه می‌شد خیلی چیزها تغییر می‌کرد، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد. برای این بازی خیلی انگیزه داشتم و بعد از بازی هم بابت شکستی که لایقش نبودیم، به شدت ناراحت بودم.

وی در مورد اینکه تیمش فقط با کسب یک امتیاز در انتهای جدول قرار دارد، تصریح کرد: هنوز چهار هفته از شروع لیگ گذشته است و تیم ما نیاز به زمان دارد. نباید فراموش کرد که مس تازه به لیگ برتر آمده و با تغییرات زیادی هم مواجه شده است. البته این را باید بگویم که تیم ما از لحاظ فنی فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارد و قدرت‌مان را برابر تراکتور ثابت کردیم. مطمئناً قرار نیست شرایط برای ما اینگونه باقی بماند و شک ندارم روزهای خوب مس هم از راه می‌رسند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.