سرمربی تیم زوریای اوکراین پس از گلزنی اللهیار صیادمنش برابر لسترسیتی در لیگ اروپا، این بازیکن را بازیکنی توانمند توصیف کرد.

سرمربی تیم زوریای اوکراین پس از گلزنی اللهیار صیادمنش برابر لسترسیتی در لیگ اروپا، این بازیکن را بازیکنی توانمند توصیف کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم زوریای اوکراین شب گذشته در پنجمین بازی گروه G لیگ اروپا پذیرای لسترسیتی بود و با تک گل اللهیار صیادمنش به پیروزی رسید. این تیم اوکراینی با وجود کسب پیروزی خانگی از صعود بازماند و تیم‌های لسترسیتی انگلیس و براگای پرتغال راهی مرحله بعدی لیگ اروپا شدند.

ویکتور اسکریپنیک، سرمربی زوریای اوکراین پس از پایان این بازی گفت: هر روز شکست دادن تیمی از لیگ برتر انگلیس امکان‌‌پذیر نیست. خوب بازی کردیم اما از پیروزی براگای پرتغال برابر حریف یونانی ناراحت شدم. ما حتی براگا را هم مثل لسترسیتی می‌توانستیم شکست بدهیم. تمام شکست‌های فصل جاری لیگ اروپا به ما تجربه دادند. خیلی خوب بود اگر لیگ اروپا برای زوریا از بازی با لسترسیتی شروع می‌شد.

وی درباره گلزنی صیادمنش اظهار داشت: او توانمندی‌های خاص خودش و تکنیک غیرمعمولی دارد. صیادمنش با تیم زوریا هماهنگ شده است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.