مدیرعامل پیکان می‌گوید که اقدام باشگاه تراکتور برای مذاکره با تارتار در کشورهای حاشیه خلیج فارس دیده می‌شود.

به گزارش ایسنا، اکبر محمدی، مدیرعامل پیکان پس از تساوی تیمش مقابل استقلال در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر اظهار کرد: به بازیکنان و اعضای کادر فنی خسته‌ نباشید می‌گویم و از زحمات پرسنل باشگاه تشکر می‌کنم. ما این هفته در مدت کوتاهی دو بازی سنگین داشتیم. در بازی قبل یک امتیاز خارج از خانه مقابل ذوب‌آهن گرفتیم و مقابل تیم بزرگ استقلال هم یک امتیاز کسب کردیم. استقلال همیشه بزرگ است. بازیکنان استقلال به لحاظ مالی فاصله زیادی با بازیکنان ما دارند و هزینه یک بازیکن آن‌ها اندازه کل بودجه تیم ماست. البته من به اسم این بازیکن اشاره نمی‌کنم.

او افزود: ما امسال با جوانان‌مان به دنبال بزرگی هستیم و به امید خدا در پایان فصل نتیجه خوبی بگیریم. به دنبال بهبود شرایط تیم والیبال‌مان هم هستیم و به آن هم سر و سامان می‌دهیم.

مدیرعامل پیکان درباره کیفیت زمین شهدای شهر قدس گفت: بعد از بارندگی‌های هفته اخیر باید از زحمات مدیران ورزشگاه شهر قدس تشکر کرد چون در این کیفیت آب‌وهوایی، شرایط زمین خوب بود. همه دیدند که ما سبک بازی‌مان را مبتنی بر بازیکنان‌مان انتخاب کردیم.

محمدی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا حواشی تارتار در پیکان و جدایی احتمالی این مربی از مجموعه این تیم به پایان رسیده است؟ بیان کرد: به هر حال این حاشیه در متن ورزش وجود دارد. نتیجه در فوتبال تعیین‌کننده است و تا حدودی مدیران را زیر فشار می‌رود به همین دلیل مدیران مجبور می‌شوند برای خروج از فشار به دنبال مربیان دیگر بروند. من به مدیران توصیه می‌کنم که برای این کار به دنبال مربیان خارج از گود باشند. مربیانی که کار دارند تعهد دارند و برای مذاکره با آن‌ها باید به سراغ باشگاه‌هایشان بیایند.

او درباره مذاکره تراکتور با تارتار گفت: این اقدامات در کشورهای حاشیه خلیج فارس وجود دارد و در این شرایط کرونا باید به مربیان هر تیمی ۱۰ هفته فرصت داده شود. امیدوارم تراکتور مسیر خودش را پیدا کند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.