سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی می‌گوید انتظار دارد که بازی شاگردانش در خانه پورتو در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا یک دوئل فیزیکی از آب درآید.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی می‌گوید انتظار دارد که بازی شاگردانش در خانه پورتو در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا یک دوئل فیزیکی از آب درآید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا در نشست خبری پیش از بازی امشب (سه‌شنبه) منچسترسیتی مقابل پورتو به خبرنگاران گفت: مقابل پورتو یک بازی سخت و فیزیکی را انتظار دارم. روحیه تیم آنها عالی است و قوای فیزیکی‌شان هم استثنایی است. می‌دانیم که بازی مقابل پورتو کار آسانی نیست مثل دیگر بازی‌های خارج از خانه در لیگ قهرمانان. تیم‌های طراز اول پرتغال در این لیگ هر هفته باید بازی‌های‌ خود را ببرند و این ذهنیت در آنها برای سایر رقابت‌ها هم نهادینه شده است. پس روبه‌رو شدن با آنها خطرناک است.

گواردیولا سپس درباره شیوه و متدهای مربیگری‌اش صحبت کرد و ادامه داد: بازیکنان من دقیقاً می‌دانند از آنها چه می‌خواهم. برای این بازی یکسری تغییرات جزئی اعمال خواهم کرد، اما اساس کارمان همان چیزی است که در بازی‌های قبلی انجام دادیم. بازیکنانی که به تازگی به جمع ما اضافه شده‌اند باهوش هستند و به‌زودی خودشان را وفق می‌دهند. همه بازیکنان من عاشق فوتبال بازی کردن هستند، فرقی نمی‌کند من مربی‌شان باشم یا یکی دیگر. در این فصل ژوائو کانسلو واقعاً تأثیری باورنکردنی بر عملکرد تیم ما گذاشته است. در غیاب زینچنکو و ناتان آکه به دلیل مصدومیت، او کمک‌های فراوانی به تیم ما کرده است. کانسلو با اینکه مدافع است، اما وقتی وارد یک سوم دفاعی حریف می‌شود مانند یک بال عمل می‌کند.

سرمربی منچسترسیتی در پایان گفت: ما در بازی امشب به دنبال کسب اطمینان از صعودمان به‌عنوان سرگروه هستیم. کار مهم را که صعود بود، انجام داده‌ایم، اما حفظ ریتمی که تا الان داشته‌ایم، هم کار مهمی است.

منچسترسیتی امشب از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه دراگائو میهمان پورتو خواهد بود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.