مدافع عنوان قهرمانی لوشامپیونه در دیداری خانگی از هفته دوازدهم این رقابت‌ها، به نتیجه تساوی بسنده کرد.

مدافع عنوان قهرمانی لوشامپیونه در دیداری خانگی از هفته دوازدهم این رقابت‌ها، به نتیجه تساوی بسنده کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب دیدارهای هفته دوازدهم لوشامپیونه فرانسه، شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در ورزشگاه پارک دو‌ پرنس میزبان تیم بوردو بود و مسابقه‌ای را که تا دقیقه ۶۰ آن از میهمانش پیش بود، با تساوی ۲-۲ به پایان رساند.

در این بازی نخست تیموتی پمبله مدافع پاری‌سن‌ژرمن در دقیقه ۱۰ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بوردو را پیش بیندازد. نیمار ستاره برزیلی PSG با گلزنی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۲۷ کار را برای این تیم به تساوی کشاند و تنها یک دقیقه پس از او مویسه کین دومین گل میزبان را هم به ثمر رساند.

شاگردان توماس توخل تا دقیقه ۶۰ بازی از بوردو پیش بودند، اما گلزنی یاسین عادل برای بوردو دوباره همه چیز را به تساوی کشاند تا امتیازات بازی میان دو تیم تقسیم شود.

پاری‌سن‌ژرمن که برای اولین بار در این فصل مساوی کرد و مجموعاً برای چهارمین بار در این فصل لوشامپیونه امتیاز از دست داد، با این تساوی ۲۵ امتیازی شد و فاصله خود را با لیل رده دومی که یک بازی کمتر انجام داده به سه امتیاز افزایش داد.

بوردو هم‌اکنون ۱۶ امتیازی و در رده یازدهم جدول لوشامپیونه ایستاده است.

دیدارهای هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال فرانسه امروز با هفت بازی دیگر به پایان می‌رسد که در مهمترین آنها از ساعت ۱۵:۳۰ لیون میزبان رمس خواهد بود. در دیگر بازی مهم موناکو از ساعت ۱۷:۳۰ از تیم نیم پذیرایی می‌کند و در آخرین بازی هم از ساعت ۲۳:۳۰ لیل در خانه‌سن‌اتین به میدان می‌رود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.