دیدارهای هفته دهم لیگ برتر انگلیس با تساوی خانگی تیم علیرضا جهانبخش مقابل مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها دنبال شد.

دیدارهای هفته دهم لیگ برتر انگلیس با تساوی خانگی تیم علیرضا جهانبخش مقابل مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها دنبال شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آغاز دومین روز از هفته دهم لیگ برتر انگلیس، امروز (شنبه) تیم فوتبال لیورپول در خانه تیم برایتون به تساوی یک – یک رضایت داد. علیرضا جهانبخش بال ایرانی تیم فوتبال برایتون در دقیقه ۷۱ به جای آدام لالانا گه مصدم شد به میدان رفت.

در این بازی که برایتون در دقیقه ۲۰ یک ضربه پنالتی به دست آورد و نیل ماپای آن را به هدر داد، دیوژو ژوتا در دقیقه ۶۰ گل نخست را برای قرمزپوشان مرسی‌ساید به ثمر رساند. لیورپولی‌ها با گلزنی سادیو مانه در دقیقه ۸۳ اختلاف را به ۲ گل افزایش دادند، هر چند لحظاتی بود این گل با توسط VAR‌ به دلیل قرار داشتن مهاجم سنگال در موقعیت آفساید مردود اعلام شد (VAR‌ در دقیقه ۳۵ نیز گل محمد صلاح، دیگر مهاجم لیورپول را آفساید اعلام کرده بود).

بازی تا دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم به سود لیورپول در جریان بود تا اینکه داور مسابقه با کمک VAR برخورد آلیسون بکر دروازه‌بان لیورپول با دنی ولبک مهاجم برایتون را خطای پنالتی تشخیص داد. پاسکال گروس هم با این پنالتی گل تساوی را برای برایتون به ثمر رساند.

با این نتیجه لیورپول ۲۱ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول است. برایتون هم با یک امتیاز این بازی و ۱۰ امتیاز در رده شانزدهم باقی ماند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )