در آغاز هفته نهم بوندس‌لیگا، ولفسبورگ پیروزی پُرگلی را در خانه خود به دست آورد و به جایگاه پنجم جدول مسابقات صعود کرد.‌‌

در آغاز هفته نهم بوندس‌لیگا، ولفسبورگ پیروزی پُرگلی را در خانه خود به دست آورد و به جایگاه پنجم جدول مسابقات صعود کرد.‌‌ به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته نهم مسابقات فوتبال بوندس‌لیگای آلمان جمعه شب با دیدار تیم‌های ولفسبورگ و وردربرمن آغاز شد که این بازی به برتری ۵ بر ۳ ولفسبورگ انجامید.

بوته باکو در دقیقه ۲۲، جان آنتونی بروکس در دقیقه ۲۵، ووت وگورست در دقایق ۳۷ و ۷۶ و بارتوس بیالک در دقیقه ۶+۹۰ برای شاگردان اولیور گلاسنر گلزنی کردند و لئوناردو بیتنکورت در دقیقه ۱۳، کوین موهوالد در دقیقه ۳۶ و بروکس در دقیقه ۴۷ (گل به خودی)، دروازه ولفسبورگ را گشودند.

در این مسابقه پُرگل که پنج گل در نیمه اول آن به ثمر رسید، کوین موهوالد در دقیقه ۸۰ از زمین بازی اخراج شد تا وردربرمن، این مسابقه را با ۱۰ بازیکن به پایان برساند.

ولفسبورگ با این پیروزی، ۱۷ امتیازی شد و به رتبه پنجم جدول بوندس‌لیگا صعود کرد و وردربرمن با ۱۱ امتیاز، در جایگاه نهم جدول باقی ماند.

برنامه سایر دیدارهای هفته نهم بوندس‌لیگا به شرح زیر است:

شنبه ۸ آذر آگزبورگ - فرایبورگ دورتموند - کلن لایپزیگ - آرمینیا بیلفلد یونیون برلین - اینتراخت فرانکفورت اشتوتگارت - بایرن مونیخ مونشن‌گلادباخ - شالکه

یکشنبه ۹ آذر بایر لورکوزن - هرتابرلین ماینتس - هوفنهایم

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.