محل بازی تیم فوتبال لیورپول با حریف دانمارکی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا به دلیل محدودیت‌های به وجود آمده برای مهار شیوع ویروس کرونا تغییر کرد.

محل بازی تیم فوتبال لیورپول با حریف دانمارکی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا به دلیل محدودیت‌های به وجود آمده برای مهار شیوع ویروس کرونا تغییر کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بوروسیا دورتموند آلمان اعلام کرد که ورزشگاه خانگی این تیم، سیگنال ایدونا پارک (وستفالن) میزبان بازی تیم‌های فوتبال لیورپول و میتیلند دانمارک در هفته پایانی بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

به دلیل اعمال یکسری محدودیت‌ها برای بازگشت به بریتانیا برای آن دسته از افرادی که به دانمارک سفر کرده‌اند، بازیکنان لیورپول مجبور هستند که بازی به خارج از خانه خود مقابل تیم میتیلند را به جای دانمارک در شهر دورتموند برگزار کنند.

طبق مقررات کشور انگلیس، هر کسی که به دانمارک سفر کند باید ۱۴ روز در قرنطینه بماند تا ثابت شود که به کرونا مبتلا نشده است.

برگزاری بازی در وستفالن برای یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپولی‌ها اتفاق خوشایندی است چون او را به خانه تیمی برمی‌گرداند که با آن دو فصل پیاپی قهرمان بوندس‌لیگا شد.

تیم‌های لیورپول و میتیلند روز چهارشنبه ۱۹ آذر به مصاف هم خواهند رفت.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.