مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روش بازی ما فوتبال کلاسیک و بازی‌سازی است، ولی چمن ورزشگاه آزادی کار ما را سخت کرده بود.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روش بازی ما فوتبال کلاسیک و بازی‌سازی است، ولی چمن ورزشگاه آزادی کار ما را سخت کرده بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حمید مطهری پس از پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی واقعاً سنگینی بود. شرایط سنگین بازی را دیدید چطور بود. در شروع صحبت‌هایم یک گله دارم. چمن آزادی خیلی بلند بود. روش بازی ما فوتبال کلاسیک و بازی‌سازی است، ولی این چمن کار ما را سخت کرده بود. گردش توپ خیلی دشوار بود. انتظار ما این است مسئولان این موارد را رعایت کنند. به بچه‌های ما فشار آمد و پنجشنبه هم یک بازی دیگر داریم.

وی افزود: امروز خیلی بازی سنگینی بود و زمین باعث شد این اتفاق بیفتد. در نهایت ما توانستیم برنده باشیم، اما دوست داشتیم خیلی بهتر از این کار کنیم. شرایط تیم‌مان هفته به هفته بهتر خواهد شد. ما در دو هفته گذشته گلی دریافت نکرده‌ایم و این خیلی مهم است. امروز حتی به حریف اجازه ندادیم موقعیتی به دست بیاورد، به جز شش هفت دقیقه آخر که روی دروازه ما آمدند و که آنهم دلیلش این بود که اکبریان دو، سه خطای بی‌مورد گرفت و تیم ما عقب‌نشینی کرد. در نهایت هم اخراج گل‌محمدی رخ داد. من خودم تعجب می‌کنم و نمی‌دانم چرا او اخراج شد. صحنه قشنگی نبود و امیدوارم داوران کمی دقت کنند.

مربی تیم پرسپولیس در مورد اینکه این تیم در نیمه دوم کمی محتاط بازی کرده است، گفت: یک بخشی از این اتفاق به شرایط ذهنی برمی‌گردد. هیچ وقت کادر فنی ما این سبک بازی را دوست ندارد، ولی شرایط زمین باعث شد فشار زیادی به بچه‌ها بیاید. به نظرم یکی از دلایل عقب‌نشینی ما شرایط زمین و بحث دیگر هم این بود که می‌خواستیم نتیجه را حفظ کنیم، اما هیچ وقت کادر فنی چنین تفکراتی ندارد که تیم عقب بیاید. ما موقعیتی هم به حریف ندادیم، ولی طبیعی است در دقایقی عقب بیاییم.

مطهری در مورد اینکه تیمش تنها یک گل در دو بازی به ثمر رسانده است، تصریح کرد: بعد از بازی اول هم بعضی‌ها می‌گفتند که آیا نگران گلزنی نیستیم. خیر! در تیم‌های بزرگ دنیا هم یکی، دو هفته این اتفاق می‌افتد، مهم این است که ما شکل دفاعی تیم‌مان را داشته باشیم. امروز از روی نقطه پنالتی گل زدیم، ولی موقعیت‌های دیگری هم داشتیم که استفاده نکردیم. باید بیشتر تمرین کنیم و با تمرکز بیشتر این مورد هم حل خواهد شد و مشکل خاصی نیست.

«آیا برنامه خاصی برای گلزنی دارید،‌ یا خیر؟» وی در واکنش به این پرسش تصریح کرد: این سؤال بی‌مورد است. ما صد درصد برنامه داریم و شکل‌های مختلف گلزنی را تمرین می‌کنیم. در بازی هم ما ارسال، شوتزنی و نفوذ داشتیم. ما در دو بازی گذشته یک گل زدیم و شاید این موضوع باعث شده است تا دوستان این سؤال را بپرسند.

این خبر حدود ۲ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.