دیدارهای شب دوم از هفته هفتم لیگ برتر انگلیس با پیروزی خانگی مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها مقابل تیم فوتبال وستهام به پایان رسید.

دیدارهای شب دوم از هفته هفتم لیگ برتر انگلیس با پیروزی خانگی مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها مقابل تیم فوتبال وستهام به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از دومین شب هفته هفتم لیگ برتر انگلیس، امشب (شنبه) تیم فوتبال لیورپول موفق شد میهمان سرسخت خود تیم وستهام را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.

لیورپول در این بازی خیلی زود گل خورد و دروازه‌اش در دقیقه ۱۰ توسط پابلو فورنالز باز شد. محمد صلاح اما با پنالتی که خودش آن را گرفت، سه دقیقه قبل از پایان نیمه اول گل تساوی را برای لیورپول به ثمر رساند. تلاش لیورپول برای زدن گل برتری که یک بار هم توسط VAR نافرجام ماند، در نهایت در دقیقه ۸۵ با درخشش و گلزنی دوباره مهاجم جدید این تیم دیوگو ژوتا به ثمر نشست و این تیم به گل دوم رسید. این سومین بازی متوالی لیورپول بود که ژوتا در آن گلزنی کرد.

با کسب پنجمین پیروزی خود، لیورپول ۱۶ امتیازی شد و بالاتر از رقیب همشهری‌اش اورتون که یک بازی کمتر دارد به صدر جدول صعود کرد. وستهام هم با ۸ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار گرفته است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.