معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: بین پیشکسوتان این باشگاه دو دستگی وجود ندارد و بنده نماینده آنها هستم.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم شکوری که از سوی مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس به عنوان معاون اجرایی در این تیم پست گرفته است، به خبرنگاران گفت: خوشحالم که در جمع خانواده بزرگ پرسپولیس بار دیگر حضور دارم. امیدوارم با همدلی و اتحاد موفقیت‌های بزرگی را برای باشگاه رقم بزنیم.

وی ادامه داد: این اتفاق و اتحاد بین اعضای کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی که چهار سال است قهرمان لیگ برتر می‌شوند، با مدیریت باشگاه رقم می‌خورد.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: کمتر از ۵۰ روز تا فینال آسیا فرصت داریم و می‌خواهیم آرامش را به تیم بازگردانیم. پرسپولیس از لحاظ فنی یکی از بهترین‌های آسیا است. هر تیمی در آسیا آرزو دارد چنین بازیکنان، کادر فنی و هوادارانی داشته باشد.

شکوری درباره بررسی وضعیت باشگاه پرسپولیس گفت: از روزی که صحبت برای حضور در پرسپولیس بود، کارمان را آغاز کردیم. از دیروز هم مسائل مربوطه را پیگیر شده‌ایم. امیدوارم بتوانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم.

وی درباره اخطار جدی بوژیدار رادوشویچ به باشگاه پرسپولیس برای دریافت مطالباتش افزود: اول باید قراردادها را ببینیم. قطعاً با هیچ بازیکن و مربی به مشکل نخواهیم خورد. خودم بازیکن بوده‌ام و آنها را درک می‌کنم. درباره رادو هم باید درخواست او را بررسی کنیم.

شکوری در خصوص اختلاف و دودستگی بین پیشکسوتان برای انتخاب جعفر سمیعی اظهار داشت: من نماینده پیشکسوتان هستم و فکر نمی‌کنم بین آنها دودستگی باشد. به هر حال ۵۰ روز تا فینال قهرمانان لیگ آسیا باقی مانده و باید متحد باشیم تا عملکرد خوبی برای این دیدار داشته باشیم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره احتمال جذب بازیکن جدید گفت: بحث فنی با کادر فنی است و هر چه تشخیص دهد، همان می‌شود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.