معاون امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این باشگاه به احتمال فراوان، با درخواست باشگاه الریان قطر برای صدور ITC شجاع خلیل‌زاده مخالفت می‌کند.

معاون امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این باشگاه به احتمال فراوان، با درخواست باشگاه الریان قطر برای صدور ITC شجاع خلیل‌زاده مخالفت می‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیرعلی حسینی درباره شکایت باشگاه النصر عربستان به کمیته استیناف AFC، پس از رد اعتراض این باشگاه برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: شکایت ابتدایی این باشگاه رد شد و یکی از طرفین می‌تواند شرح تفصیلی رأی را بخواهد. باشگاه النصر این کار را انجام داده و شرح تفصیلی رأی به دو باشگاه ارسال شده است. فعلاً جوابیه‌ای از ما نخواستند.

وی در مورد اعتراض باشگاه پرسپولیس به محرومیت عیسی آل‌کثیر تصریح کرد: در این پرونده کار گروهی انجام دادیم و لایحه خوبی نوشته شده است. مستندات خود را فرستادیم و درخواست کردیم که جلسه استماع (برای شنیدن صحبت‌های آل‌کثیر) برگزار شود. روز پنجشنبه هفته آینده نشست استماع برگزار خواهد شد. آل‌کثیر نپذیرفته که قصد توهین داشته و گفته که هدفش، اشاعه عشق و تقسیم شادی در مهیج‌ترین لحظات زندگی، با کسی بوده که دوستش دارد. عیسی اعلام کرده اگر کسی به نحوی از او ناراحت است، از این فرد عذرخواهی می‌کند.

معاون امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس درخصوص اعتراض این باشگاه به محرومیت وحید امیری گفت: ما ارتباطی با کنفدراسیون فوتبال آسیا نداریم و نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم تا این نامه به AFC فرستاده شود. نامه‌ای درباره محرومیت او و پهلوان از فینال آمد که قصد داریم نامه بعدی را هم بنویسیم. روال همیشگی این موضوعات مربوط به بازی این است که تا دو ساعت مانده به مسابقه باید فُرم اعتراض را پُر کنیم که کادر فنی این را از ما نخواست و انجام نشد.

حسینی درباره شکایت باشگاه پرسپولیس از آنتونی استوکس به فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: بندی در قرارداد استوکس وجود داشت که اگر اختلافی میان دو طرف ایجاد شود، ابتدا باید در فدراسیون فوتبال ایران طرح شود و رأی آنجا حکمیت دارد. اگر این پرونده در فدراسیون به نتیجه نرسد، سپس موضوع در فیفا مطرح خواهد شد. باشگاه می‌خواهد در فیفا هم طرح دعوی کند.

وی در مورد وضعیت ITC شجاع خلیل‌زاده بیان کرد: درخواستی از باشگاه الریان برای صدور TPO شجاع داشتند که مدرک خاصی نیست و یکی از مدارک مورد نیاز برای ITC است. فدراسیون فوتبال قطر از فدراسیون فوتبال ایران استعلام گرفت و درخواست ITC کرد که هنوز صادر نشده است. این موضوع به تصمیم مدیریت باشگاه بستگی دارد و به احتمال زیاد علیه باشگاه قطری طرح دعوی خواهیم کرد. باشگاه پرسپولیس به احتمال خیلی زیاد با تقاضای الریان مخالفت می‌کند و ITC را صادر نخواهد کرد.

معاون امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس درخصوص شرایط خلیل‌زاده با عدم صدور ITC اظهار داشت: اینگونه نیست که بازیکن در صورت اختلاف با باشگاه نتواند بازی کند و او می‌تواند از ITC موقت استفاده کند. ما با صدور ITC مخالفت کردیم‌، اما بازیکن می‌تواند بازی کند. پرونده‌ای در فیفا باز می‌شود و مستندات را ارسال خواهیم کرد تا ببینیم خدا چه می‌خواهد. من کارهای حقوقی این پرونده را انجام نمی‌دهم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.